Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en steel 835/000, jaarletter Z: 1934, ca. 28gr. L.: 15cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonniere met ajour-en graveerwerk versierd, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: O: 1949, Minervakopje: Amsterdam, 18.5x13.5x3.5cm., ca. 124gr., Cond.: U
Vier zilveren vingerhoedjes waarvan 3x 925/000, samen ca. 13gr. Cond.: U
Groot voorsnijmes met versierd zilveren heft, A.D. Verschüür, L. 38cm., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren snuifdoos met geribbelde buitenzijde en vergulde binnenkant, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: B.Gillis, Den Bosch, 6.5x4x1.5cm., Ca. 43gr., Cond.:U
Twee stel zilveren vleesvorkjes met getordeerde stelen, 835/000, MT.: A.J.Driessen Schoonhoven, Jaarletter: D: 1888, samen ca. 52gr., Cond.:G
Ovale Hollands zilveren ajourgezaagde soesenmand, 835/000, Jaarletter: M: 1947, MT.: Zegwaard, Haarlem, 24x17cm., ca. 230gr., Cond.:U
Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren montuur en dop. Diverse voorstellingen, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1875
Drie kristallen glazen op zilveren (925/000 en 835/000) voeten
Zilveren (835/000), loddereindoosje met dubbel opgehoogd deksel. Bandendecor, graveerwerk en een wapenschildje. Mr. Jacobus van Dam - Schoonhoven anno 1875