Zilveren strooilepel met vergulde binnenbak, massieve steel in rococostijl. 800/000, MT.: Weichhardt. L.18.5cm., ca. 87gr.
Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U
Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U
Geslepen kristallen bonbonschotel ø16cm., met gematteerd meanderslijpsel voorzien van fraai opengewerkt 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. MT.: J.A.Melis, 's-Hertogenbosch 1864.
Antieke schaar met zilveren heften en jasseronketting met draaghaak, 835/000. L.schaar 16.5cm., Totaalgewicht ca. 38cm., Cond.:U
Hollands zilveren theepot en twee roomkannetjes met zilveren grepen en geribde randafwerking. 835/000 Grootkeur. MT.: J.M.van Kempen & Zonen Voorschoten Jaarletter: B+A 1910 en 1911. Pot ø10cm., room...
Geslepen kristallen bonbonschotel met geschulpte rand met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel. MT.: T.Jorna & Zoon, Amsterdam.ca.1970.ø17cm.
Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.
Vier-delig GG585/000 naaigarnituur bestaande uit: vingerhoed met meander gravering rijgnaald met graveringen, naaldenkoker met schuifdop en stippelgravure in ruitvorm en een borduurschaartje met goud...
Zilveren grote natfruitschep en taartschep. Rijkelijk bewerkt met fruitmotieven, Buitenlands makelij 835/000, L.ca. 23cm., Totaal gewicht ca. 168gr.
Geslepen kristallen jampot, ø 8cm., met amandelslijpsel en deksel met 835/000 zilveren knop op parelrand. Het geheel op kristallen onderschotel met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Klein...
Groot zilveren servies, bestaande uit koffie-thee-suikerpot en roomkan op gedraaide voet. Bij aanzet van handgrepen en schenktuiten versierd met acanthusmotieven. De deksels dragen een lauwerkrans. De...
Russisch miniatuur zilveren samovaar deels verguld en rondom geheel geëmailleerd 84 zolotniks ( 875/000 zilver) 4x4.5x10cm., Cond.:U
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Tien zilveren nagerecht/koffielepels met bewerkte stel waarin medaillon en vergulde bak, 800/000,Duitsland, L.15cm., ca. 380gr., Cond.:U
Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U
Twee dubbele kristallen parfumflessen met aan één zijde schroefdop en aan de andere kant een klikdop van zilver met de hand gegraveerd 825/000. 12xø3cm., Cond.:U
Geschulpte ijsglazen coupe ø11cm., op 835/000 zilveren voet. Onduidelijk meesterteken.
Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.
Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U
Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...
Zilveren miniatuur barok tafel met twee armleunstoelen bekleed met rode velours. 800/000 tafel ø5x5cm., Totaal gewicht ca. 130gr.
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders, 1 chip in glas 35x26x25cm. Cond.: R-G
Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders in zeer goede originele staat 37x28x28cm.
Kristallen stolp op onderschotel, olijfslijpsel, met zilveren dop, 835/000, Utrechtse fabriek van zilverwerk, Begeer , Utrecht, eind 1800. ø 18cm.
Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U
Twee Engelse Sterling zilveren "Watrous"kandelaars op ronde strakke voet. 925/000, 8xø9cm., Cond.:G
Twee plated taartscheppen ca. 1900 (1x met hoon handvat) in redelijk tot goede staat 35-37cm.
Zilveren pakezel op gedreven tableau met aan beide kanten een zoutvaatje. 800/000 Buitenlands fabrikaat. 6.5x7x4.5cm., Ca. 60gr., Cond.:U
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Russisch zilveren borrel-ei met vergulde binnenzijde en geheel geëmailleerde buitenkant 84 Zolotniks ( 875/000 zilver) 8xø3.5cm. ., Cond.:U
Kralentas met Hollands zilveren beugel en binnenbeugel, aan tashaak met MT.: I.L. 835/000, beugelbreedte 16cm., Cond,.:U
Hollands zilveren miniatuur rouletteman, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven, Jaarletter: O, ca. 35gr., 11xø7cm., Cond.:U
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U
Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U
Engelse beker met zilveren voetrand en zilveren deksel waarop hoefijzer en zweepje. De beker is versierd met slipjacht voorstelling, "Homeward the Hounds"Copeland spode England. 925/00010xø705cm., Con...
Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U
Antiek rond zilveren pillendoosje met filigrain bewerkt scharnierende deksel. 835/000 Grootkeur Jaarletter:R:1851 MT.: Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven ø 5cm., ca. 25gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.
Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.
Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U
Twee mooie Engels sterling zilveren vazen op voet, getorteerde motieven met bewerkt gedreven motieven, waarin medaillon 925/000, MT.: W&H, 16xø5.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak en puntfiletsteel, Grootkeur 2e gehalte zilver. Jaarletter: V: 1830, L.15cm., Ca. 22gr. Cond.:U
Vier Hollands zilveren strooiers op drie pootjes in de vorm van acanthusblad, 835/000, Grootkeur 1969 en 1970, MT.: Tj.F.Versluis-Lan dmeter, Schoonhoven. 10xø4cm., Totaal gewicht ca. 162gr.