Vierkant zilveren pepermuntdoosje geheel met ribbeldecor en wapen schildje met initialen. 835/000, MT: G.Kooiman, Schoonhoven ca. 1837, 4x4cm., ca. 28gr.
Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G
Vijf delig plated koffieservies, gemerkt wewbury port Silver Taunton. In biedermeier stijl. 20e eeuw. 24x57x34 cm., Cond.:G
Hollands zilveren cakeprikkeer, 835/000 en een zilveren serveertangetje 830/000, met keur buitenlandse werken. Totaal gewicht ca. 502gr. Cond.:U
Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.
Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.
Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.
Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R
Antieke bijbel uit 1878 met zilveren slot. Hollands keur 835/000. MT. onleesbaar. 15.5x9.5x5.5. Cond. U
Antiek geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van zilveren montuur met deksel met fraaie florale gedreven afbeeldingen, compleet met binnenstopje, ca.1901, 6x2.5cm.
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren aardbeienlepel 835/000, Jaarletter: X 1857, MT: onleesbaar, L.20cm., ca. 34gr.
Hollands zilveren miniatuur van een comfoor op 3 pootjes met hengsel 835/000 ca. 21gr. H.: 4,5cm. Cond.: U
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Djoka zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak, de steel heeft een opgegraveerde bloem, 800/000 L.14cm., ca.28gr.
Russische zilveren lepel met spatelheft steel, MT: Michael Takkinen St.Petersburg Rusland ca. 1829, L.21.5 cm., ca. 54gr.
Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.
Zilveren zuurcouvert met fraaie opengewerkte C-vormige voluten in de stelen en ajourgezaagde bak met graveerwerk. 835/000, MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1864, L.14cm., ca. 27gr.
Zilveren tafelkandelaar met koordrand 835/000 6xø9cm. Cond.: U
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R
Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U
Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.
Drie Hollands zilveren lepels: jam-, room- lepel en suikerstrooier 835/000, Totaal ca.66gr., L.ca. 14cm., Cond.:U
Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.
Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...
Groot uitgebreide bestekset van Kempen en Begeer met daarbij 2 Keltum kandelaars. Alles plated Cond.: G
Zilveren 18e eeuwse lepel met keuren en toets aan voorzijde van de steel en inscriptie aan achterzijde van de steel, Koningsberg Duitsland ca. 1755, L.20cm., ca. 44gr. Bak is iets afgeslepen.
Zilveren 18e eeuwse lepel met aan achterzijde van de steel inscriptie. MT: Rintinus de Grave-Leer (Oost Friesland) ca. 1787, L.20.5cm., ca.57gr.
Ovaal Hollands zilveren fotolijstje, 835/000. 9x7cm.en glazen flacon in silver plated houder met bloemmotief en afschroefbare dop. Cond. U
Rond zilveren pepermuntdoosje met fraaie gedreven bloem op het deksel. Voorzien van oude belastingkeur. 4x1.5cm., ca. 13gr.
Zilveren taartschep met duimgreep. 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist ca. 1943, L.13.5cm., ca. 59gr.
Geslepen kristallen loddereinflesje met waaierslijpsel voorzien van zilveren schroefdop (ca. 8gr.) compleet met binnenstopje.8xø4cm.
Zilveren beker, 800/000, oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. ca 90 gr. ø 6.5cm. Hoogte 7.5 cm. Cond. U
Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U
Zilveren olijflepel met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie Biedermeier graveringen, L.14cm., MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1854, 835/000, ca. 14gr.
Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.
Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.
Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.
Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.
Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U
Zwitserse zilveren lepel met spatelheft steel. MT: Jacques David Louis Bessiere- Lausanne ca. 1800, L.21.5cm., ca.53gr.
Uitgebreid plated bestek etc. o.a; bestek, eierdoppen, taartschep, servetringen, opdienlepels etc. COnd.: G