Koningsketting L.50 cm., ø 6mm., staal verguld D Orata von FBM, ca. 74.7 gr.
Collier van gefac.fluoriet, ø 8mm., L. 45.5 cm. karabijn sluiting zilver 925/000, ca. 47.2 gr.
Kavel van 15 sieraden (armbanden) 1e helft 20e eeuw en later
Twee oude verchroomde stopwatches; 1x gemerkt Leonidas 7 jewels Footbal ø5,5cm. en 1x Lemania ø5cm.
Dubbel rijig collier van potato kweekparel met glas elementen 9-11 mm., L. 49 cm.,sluiting zilver 925/000, 68gr.
Amethist-parel collier 8-12mm., L. 46cm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca.42.6 gr.
Fraai bewerkt verzilverd sieradendoosje met Oud-Hollandse voorstelling rondom 14x9x4,5cm. Cond.: G
Oud double kroonzakhorloge (heren) ca. 1910. Uurwerk zit vast en glaasje heeft barst , met seconden aanduiding, ø5cm.
Antieke zilveren armband met rechthoekige cornalijn. Bovenstuk 4x3,5cm. ca. 16gr. Cond.: G