Brede 9.1 mm.zilveren 925/000 ring bezet met met een zwarte diamantroos, 7x5mm., ø59, ca.15.3 gr.
Drie antieke Engelse zakhorloges; 2x plated en 1x zilver. 1x plated horloge met stopwatch.
Kavel van acht antieke zakhorloges, meeste zijn niet functionerend en/of beschadigd. 2x double savonet.
Vijf antieke herenzakhorloges met lopend uurwerk in redelijke staat waaronder 1x Roskopf spoorweghorloge ø4-ø5cm.
Bijzondere ketting zilver bezet met koraal, turkoois en lapis lazuli, ca. 152 gr.
Twee antieke kroonzakhorloges ca. 1890 met bewerkte kast en seconden aanduiding.in zeer goede staat
Oorhangers van onyx bezet met witte topaas, 925/000 verguld deels gerodineerd, ø 32mm., ca.16 gr.
Ring RG 333/000 met een ronde gefac.smaragd en 2 orient parels, ø 56, 2.1 gr.
Collier van zwarte diamanten, ca. 8.65crt., L.50 cm.sluiting zilver 925/000, ca. 3.25 gr.
Oorhangers zilver 925/000 verguld, met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt.27x6mm., ca.2.45 gr.