Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x J. Wagner, Havengezichten met boten
Ergebnis: 130 EUR

Twee werken van J. Wagner. Circa 1920. Carl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Havengezichten met boten en figuren. Olieverf op linnen. Eén doek behoeft restauratie. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In rede...

J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter
Ergebnis: 130 EUR

Joseph Fishman. Tweede helft 20e eeuw. Kerkgezicht met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Broekman, Kerkinterieur
Ergebnis: 130 EUR

A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg
Ergebnis: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Ergebnis: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.

A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder
Ergebnis: 120 EUR

Anthony Beek. Circa 1920. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer
Ergebnis: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven druiven
Ergebnis: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Tinnen bord met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

M. Frost, Visserboten op strand
Ergebnis: 120 EUR

Martin Frost. 1875 - 1928. Duitse School. Vissersboten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jelle Hilbrands
Ergebnis: 120 EUR

Ongesigneerd. Maritiem. 19e Eeuw. Portret kapitein Jelle Hilbrands. Kapitein om de west. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Winters landschap met huizen
Ergebnis: 120 EUR

Onduidelijk. 1973. Winters landschap met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Ton Meijer, Franse kustplaats
Ergebnis: 120 EUR

Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht
Ergebnis: 120 EUR

Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

T. Moes, Zonnebloemen op vaas
Ergebnis: 120 EUR

Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.

Monogram J.S., Heren portret
Ergebnis: 120 EUR

Monogram J.S. Heren portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart
Ergebnis: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.

Kaart van Delft,
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Toegeschreven aan M. Mühlig. 1823 - 1873. Proosten op afschot van het edelhert. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In matige staat.

Onduid.gesign., Damesbuste
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Damesbuste. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabische man met tulband
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd?19e Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands fregat
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met windmolen
Ergebnis: 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser
Ergebnis: 100 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Poldergezicht bij avond met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht met figuren
Ergebnis: 100 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout
Ergebnis: 100 EUR

Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.

W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar
Ergebnis: 100 EUR

W. Meijer. Tweede helft 20e eeuw. Dorpsgezicht met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Ergebnis: 100 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel
Ergebnis: 100 EUR

W.G. Hofker. 1902 - 1981. Bierwagen langs de Amstel. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 44 cm. In goede staat.

Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap
Ergebnis: 100 EUR

Pieter de Gryeff? 20e Eeuw. Vechtende hanen in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput
Ergebnis: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

3x Antieke 18e eeuwse gravures
Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke 18e eeuwse gravures. Johannes Luyken. Bijbels. Bestaande uit: Korah, Dathan en Abiram gestraft. Joseph verkoopt koorn aan zijn broers. De ontmoeting van Jacob en Joseph (verkleuring). Gra...

W. Westerop, Hondenportret
Ergebnis: 90 EUR

Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven pruimen
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Delftse kom met pruimen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Steendruk? Jacques de Gheyn II
Ergebnis: 90 EUR

Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

G. Diepeveen, Trant
Ergebnis: 90 EUR

Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling Trant, naar Marc Chagall. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Ergebnis: 90 EUR

Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Ergebnis: 90 EUR

Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Ergebnis: 90 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel
Ergebnis: 90 EUR

Monogram C.W. '94. Fotograaf met dame op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling
Ergebnis: 90 EUR

Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Bijbelse voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 34 x B 34 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij
Ergebnis: 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Landschap, schuurtje bij leerlooierij te Laroche. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.

M. Koornstra, Figuur in landschap
Ergebnis: 80 EUR

Metten Koornstra. 1912 - 1978. Figuur in landschap. Nr. 17/90. Litho op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven
Ergebnis: 80 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser
Ergebnis: 80 EUR

J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 21e Eeuw. Slapende Chinese jongen met boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 92 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Boerenhuis langs sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij marskramer
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

Jan Wingen, Landschap met korenschoven
Ergebnis: 80 EUR

Jan Wingen. 1874 - 1956. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 80 EUR

Naar Vertin. Circa 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.

2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc.
Ergebnis: 80 EUR

Pendant A, Wanders. Stilleven met fruit, groente etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 61 cm. In goede staat.

A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Ergebnis: 80 EUR

A. de Jong. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap
Ergebnis: 80 EUR

Twee werken van Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Zuid-Europese schets op papier + olieverf landschap op linnen. Afmeting: H 19 x B 15 cm + H 29 x B 29 cm. In goede staat.

K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen
Ergebnis: 80 EUR

K.P. Josef. 21e Eeuw. Havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bomen
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Ergebnis: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram, Dame met strandhoed
Ergebnis: 70 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Dame met strandhoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10 cm In goede staat.

R. Rosier, Hollands riviergezicht
Ergebnis: 70 EUR

R. Rosier. Circa 1920. Hollands riviergezicht met vele figuren die met de veerpont meegaan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Ergebnis: 70 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

W. Kerlingen, Stilleven met fruit
Ergebnis: 70 EUR

W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

C.J. van der Aa, Twents wintergezicht
Ergebnis: 70 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Enschede. Twents wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 39 cm. In goede staat.

G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen
Ergebnis: 70 EUR

Ger van Vliet. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Jongens portret
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Jongens portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer
Ergebnis: 60 EUR

Jan Kelderman. Zeilboten op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Heilige met bijbel en dolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.

5x Miniaturen, divers
Ergebnis: 60 EUR

Vijf miniatuurschilderijen. 20e Eeuw. Diverse portretten. Gouaches op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Pendant, 2x Portretten
Ergebnis: 60 EUR

Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Reliëf Willem Hopman
Ergebnis: 60 EUR

Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur
Ergebnis: 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk. K. de Heuss. Bruggetje in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met boerderij
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Monogram, Fruit stilleven met gemberpot
Ergebnis: 60 EUR

Monogram. Circa 1900. Fruit stilleven met gemberpot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar
Ergebnis: 60 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.

Miniatuur, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 60 EUR

Miniatuur schilderij. Circa 1880. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 12 cm. In goede staat.

Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Visservrouwen op het strand bij bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij met rieten dak en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

H. Eschmann Verso, Dames portret
Ergebnis: 60 EUR

H. Eschmann Verso. Dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In matige staat.

Imre Giszinger, Stilleven
Ergebnis: 60 EUR

Imre Giszinger. 1895 - 1936. Duitse School. Stilleven.Olieverf op paneel. Krimpnaden in verf. Afmeting: H 12 x B 13 cm. In redelijke staat.

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen
Ergebnis: 60 EUR

August Voigt-Fölger. 1836 - 1918. Herder met zijn schapen. Gemengde techniek op papier. Geen lijst. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte
Ergebnis: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Siebende Plage im Ägyptenland. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 50 EUR

W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Ergebnis: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Door Nicolaum Vissher. 1618 - 1709. Auctor N. ten Have. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.

F. Boersma, Stilleven met uien
Ergebnis: 50 EUR

Ferdinand Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met uien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Duitse School. Terugtocht Duitse infanterie WO I. Sepia op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

Monogram A.B.'68, Meisjes portret
Ergebnis: 50 EUR

Monogram A.B. '68. Titel: Wie zijn wij? Meisjes portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret Indonesische man
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Portret Indonesische man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

José Font Sellabona, Spaanse kustplaats
Ergebnis: 50 EUR

José Font Sellabona. 1928 - 2010. Spaanse School. Spaanse kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 92 cm. In goede staat.

Miro, Abstract
Ergebnis: 50 EUR

Lithografie Miro. Abstracte figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 39 cm. In goede staat.

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer
Ergebnis: 50 EUR

K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga
Ergebnis: 50 EUR

J. Mulders. 1955. Dorpsgezicht Minnertsga. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen
Ergebnis: 50 EUR

Jacob Maris. 1837 - 1899. Dorpsgezicht met windmolen. Moetrand beschadigd. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In redelijke staat.

J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.
Ergebnis: 50 EUR

J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Pendant, portretten
Ergebnis: 50 EUR

Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.