Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Duitse School
Ergebnis: 150 EUR

C. Bergfeld (Duitse School), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht met figuren bij boot 65x47cm. Cond.: G

Schilderij, bosgezicht
Ergebnis: 150 EUR

R. Büchtger (1862 - 1951) ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, winters bosgezicht in de bergen 90x116cm. Cond.: G

Tekening 1739
Ergebnis: 150 EUR

Endlich (Philippus Endlich?) Fecit 1739, potlood op papier, uitgewerkte studie van handen (rood potlood) 26x20cm. Cond.: G

Schilderij, slot Bentheim
Ergebnis: 150 EUR

Monogram H.R., olieverf op linnen, slot Bad Bentheim 60x80cm. Cond.: G

Diverse schilderijen
Ergebnis: 150 EUR

Diverse schilderijen

C. Cornelisz, winter paardenspan
Ergebnis: 145 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenspan (naar Louis Apol) 20x25cm. Cond.: U

Schilderij, bloembollen veld
Ergebnis: 140 EUR

Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, bloembollenvelden met figuren en dorpsgezicht 18x13cm. Cond.: G

C. Cornelisz, winter bos
Ergebnis: 140 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenslee en figuren 20x25cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Ergebnis: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), tekst verso, olieverf op paneel, impressionistisch riviergezicht 43x56cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Ergebnis: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Ergebnis: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Ergebnis: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R

Snoeijerbosch, oude vrouw
Ergebnis: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G

Evert Rabbers
Ergebnis: 125 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, n. Du Chattel
Ergebnis: 125 EUR

Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met gebouwen en ophaalbrug 42x30cm. Cond.: G

Wally Right
Ergebnis: 120 EUR

Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Ergebnis: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 19/160), fantasievoorstelling 70x54cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Ergebnis: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G

W. Rip
Ergebnis: 120 EUR

-

Ovaal portret
Ergebnis: 110 EUR

H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G

2x Anthon Heyboer
Ergebnis: 110 EUR

Twee werken Anton Heyboer (Sabang 1924 - 2005 Den Ilp), pastel op papier, vrouw aan het handwerken 30x40cm. Cond.: G

Boek, ik houdt van snoep
Ergebnis: 110 EUR

Jan te Wierik boek "Ik houdt van snoep", handgesigneerd 1996. Bevat 13 reproducties en gedichten en zeer goede staat 48x35cm.

D.C. Steenhouwer
Ergebnis: 110 EUR

P.C. Steenhouwer, olieverf op linnen, oud Hollands stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Ergebnis: 110 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 35/160), fantasievoorstelling 70x55cm. Cond.: G

Gesigneerd Willem Maris
Ergebnis: 110 EUR

Gesigneerd Willem Maris, olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, bomen
Ergebnis: 110 EUR

Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, bomen 67x54cm. Cond.: G

Schilderij, paardenkar
Ergebnis: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, riviergezicht met overstekende paardenspan 50x75cm. Cond.: R

18x Anthon van Dyck
Ergebnis: 100 EUR

Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.

H. van Tankeren
Ergebnis: 100 EUR

H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G

LeBlanc, Dordrecht
Ergebnis: 100 EUR

J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G

Schilderij, religieus
Ergebnis: 100 EUR

B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R

Schilderij, 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R

Abstract
Ergebnis: 100 EUR

C. Delacre? ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 83x57cm. Cond.: G

A. Block
Ergebnis: 100 EUR

A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G

de Jong, vrouw bij rivier
Ergebnis: 100 EUR

L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, wassende vrouw bij een beek 40x50cm. Cond.: G

Portret vrouw
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met hoofdbedekking 35x45cm. Cond.: G

Fries 1931
Ergebnis: 100 EUR

Fries 1931 (Duitse School), olieverf op linnen, taveerne met drinkgelach 73x92cm. Cond.: G

J. Brolsma, ruiter
Ergebnis: 100 EUR

J. Brolsma, olieverf op paneel, winters landschap met ruiter op jaagpad 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, drinker
Ergebnis: 100 EUR

G. Majewitz (Duitse School), olieverf op paneel, Die Weinprobe 57x80cm. Cond.: G

Groot familieportret
Ergebnis: 100 EUR

R. Riege 1926 (Duitse School), olieverf op linnen, familieportret 127x144cm. Cond.: G

Schilderij, A. Werner
Ergebnis: 100 EUR

A. Werner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, visser bij avond 65x72cm. Cond.: G

Lily Berger
Ergebnis: 100 EUR

Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G

Schilderij, Palfy
Ergebnis: 100 EUR

Rudolf Palfy ( 1930 Soprun Hongarije), olieverf op linnen, landschap 100x80cm. Cond.: G

Toon Verplak
Ergebnis: 90 EUR

Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G

Walter Miehe
Ergebnis: 90 EUR

Walter Miehe 1907 (Berlijn 1883 -1972, Duitse School), olieverf op paneel, portret 48x36cm. Cond.: G

Ongesigneerd, terras met figuren
Ergebnis: 90 EUR

Ongesigneerd 50-er jaren, gouache op papier, figuren op terras 50x32cm. Cond.: G

J. Wensing
Ergebnis: 90 EUR

J. Wensing ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met makreel 30x40cm. Cond.: R