Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Zes etsen op papier Willem Minderman (Leiden 1910 - 1985 Den Haag), 1x Kazernestraat, eigendruk XVII/XXV, 1x Lissabon eigendruk XVII/XXV, 1x Smidswater eigendruk XVII/XXV, 1x Vosina termostaat? XVII/X...
Arnout van Gilst (gesigneerd M. Ottee) ( 1898 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenschuur met met en geit 50x60cm. Cond.: G
Karel Appel 83/100, lithografie op papier, fantasievoorstelling 52x37cm.
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G
Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G
Monogram J. v. C., Hollands zeegezicht ca. 1800 met vissers en driemasters 25x21cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R
Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - ), olieverf op linnene, Balinees meisje 35,5x25,5cm. Cond.: G
Anton Dirckx ( Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, sleepboot bij haven 16x21cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Victor Zeppenfeld) ca. 1890, olieverf op linnen, Italiaanse vrouw in kledendracht 56x70cm. Cond.: G
Brown, olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 30x40cm. Cond.: G
Ad van Hassel ( 1953 Roosendaal), acryl op linnen, tulpen 100x100cm. Cond.: G
Fulton, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 30x40cm. Cond.: G
D. Gerhck? ca. 1900, olieverf op linnen, viooltjes 30x40cm. Cond.: G
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G
J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G
Antonius van der Valk (pseudoniem Anton van Tast) 1884 Delft. gouache op papier, Surrealistisch landschap met gezichte. 45x35cm., Cond.:G
M.den Brok, 6-12-32, olieverf op linnen, landschap met reebok en twee reën, 66x46cm., Cond.:G
Hendrikus Balsink ( 1891 - 1966 Deventer), olieverf op linnen, riviergezicht met molen 55x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G
Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G