P.H. Topalski. Portret Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Dorpsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Nr. 10/30. De eenhoorn, 1997. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 68 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met gouden penning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
A. van Kooten. Indonesische vrouw met parasol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.
Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Jung. Duitse School. Circa 1900. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...
Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
H. Thomas? Meisjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 36,5 cm. In goede staat.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Havengezicht Dordrecht met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdamse bloemenmarkt met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hans Hermann. Duitse School. 1858 - 1942. Figuren op kade Amsterdam 1888. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren met gokspel in taveerne. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1856. 1812 - 1876. Platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21x B 16 cm.In goede staat.
P. Pulm 1882-1960 Dusseldorfer schule strandjutter op strand olieverf op linnen 40x50 cm in goede staat.
Paulette Chanet 1952- vaas met gele rozen olieverf op linnen op paneel (maroufle) 60x50 cm in goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.
Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Willem Witjens. 1884 - 1962. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Paneel. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Willem Boekstal. 1887 - 1957. Wintergezicht Laren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 101 cm. In goede staat.
Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Keith Haring lithografie dragende figuren, litho op papier 90x105 cm in goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.
A. Proost. 19e Eeuw. Vissersjongens met net bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Pieter de Regt. 1877-1960. Riviergezicht met ophaalbrug. Olieverf. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse vissersboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Geit aan de lijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Enschedese horlogemaker 'de oude Eijsink met tabakspijp'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
W. Markestein. Pseudoniem Aris Knikker. 1887 - 1962. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon. Christus Pantocrator. Met messing rizza. In Petersburgse-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma 1881-1970 zeilboten op zee bij avond 1939 olieverf op paneel. 65x100 cm in goede staat
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Riviergezicht met dorp en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
K.H. Boese. Karl-Hans Boese. 1919 - . Duitse School. Wilde zwijnen in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.
Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Joan Berg 1851-1935 Zeeuws meisje voert de varkens olieverf op linnen 60x75 cm in goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duits landschap met gebouw, figuren en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Twee rennende figuren in Romeinse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
David J. Bles. 1821 - 1899. Figuren-studie met potlood, 1846. In bladgouden lijst. Tekening op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Willem Pieter van Dokkum. 1870 - 1931. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Moeder Gods van Kazan. Met fraaie gouden achtergrond en enkele kovceg. Circa 1850. Mooie kwaliteit. Professionele restauratie, onder andere buitenrand. Afmeting: H 27 x B 23,5 cm. In g...
Russisch ikoon. Maria met kind Jezus. Hodegetria type. Met binnenwerkse keerlatten. Figuren tot op de krijtlaag blootgelegd. Diverse restauraties. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
Ben Viegers. Marktkraam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
G. Hattink Fecit 1880. Bijbelse voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd schilderij van een Balinese danseres olieverf op linnen 50x40 cm in goede staat
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.
H.M. Horix 1845-1923 Zeeuwse meisjes op bruggetje bij sloot met jongen en eendjes. olieverf op linnen (craqule) 68x50 cm in goede staat.
17e eeuws Hollands zeegezicht. Hollandse schepen rondom eiland met vesteging en met vele figuren. retouches en bedoeking, verso restauriert 1938) olieverf op linnen, 57x83 cm in redelijke goede staa...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.
Louis Johan Hendrik Meijer. 1809 - 1866. Zeegezicht met tweemasters en sloepen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Zeldzaam werk van Cornelis Springer. 1817 - 1891. Groot Hollands stadsgezicht met markt en vele figuren bij kerk. Enkele vochtvlekken en scheurtje links midden in de luchtpartij. Aquarel op papier. Af...
2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Lezende man bij olielamp. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.