Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan Salm, Schoolklas
Startpreis 200 EUR

Jan Salm. 1837 - 1909. Schoolklas. Sepia met ophogend wit op papier. Afmeting: 37 x 44 cm. In goede staat.

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Ergebnis: 15 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Ergebnis: 90 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Onder andere door Georg Balthasar Probst etc. Eén maal Prospect des Rathhausses zu Osnabrück. Eén maal Gezicht op Vaticaan di Roma. Eén maal Le port du Havre ...

4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw
Startpreis 60 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal belegering van Groeningen. Eén maal De Zel-Neering of het Darink-Delven Zeeland. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Corneille, Man met palm
Ergebnis: 70 EUR

Corneille '91. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Man met palm. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met fruit, fles en bloemvaas
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met fruit, fles en bloemvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Interieur met kinderen
Ergebnis: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boten op zee bij nacht
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boten op zee bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

A. Naur, Bosgezicht
Ergebnis: 60 EUR

Albert Naur. 1889 - 1973. Bos met boomstammen. Pastel op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Baai met gezicht op stad
Startpreis 50 EUR

J. Lorjé. Enschedese schilder. Baai met gezicht op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.

J. Maris?, Damesportret
Ergebnis: 225 EUR

J. Maris? Circa 1930. Damesportret. Pastel op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. In goede staat.

John van 't Slot, Abstract + boek
Ergebnis: 75 EUR

John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.

Monogram A.S., Figuren op vestingswal
Ergebnis: 550 EUR

Monogram A.S. 19e Eeuw. Figuren op vestingswal. Sepia op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret op koperpaneel
Ergebnis: 160 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herenportret op koperpaneel. Fijne craquele. Afmeting: 22 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Michel Podalka, Florale voorstelling
Startpreis 100 EUR

Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Berlage, Papegaai
Ergebnis: 225 EUR

H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Startpreis 50 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

Monogram H.W.E., Zandpad met berkenbomen
Ergebnis: 40 EUR

Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.

2x Oosterse werken
Startpreis 35 EUR

Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...

Oud Limoges schilderij
Startpreis 75 EUR

Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.

Limoges schilderij
Startpreis 35 EUR

Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.

C. Vermoelen?, Vrouw eet kersen
Startpreis 220 EUR

C. Vermoelen? 19e Eeuw. Vrouw eet kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 41 cm. In goede staat.

C. van Vugt, Strandgezicht met vele figuren
Ergebnis: 240 EUR

C. van Vugt. 21e Eeuw. Strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen
Startpreis 100 EUR

A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse prenten, Luchtvaart
Ergebnis: 170 EUR

Twee maal 19e eeuwse prenten. Luchtvaart. The first carriage , The Ariel. Steendruk op papier. Afmeting: 33 x 27 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Ergebnis: 30 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Riviergezicht met boot
Ergebnis: 40 EUR

G. van Jeveren. Riviergezicht met boot en figuren aan steiger. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 15 cm. In goede staat.

Schau Pi Tuing, Paard
Startpreis 40 EUR

Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rotterdams haven
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Elevator. Rotterdamse haven met diverse boten. Afmeting: 29 x 19 cm. In goede staat.

J. Altink, Gronings landschap
Startpreis 100 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. Gronings landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Watermolen Haaksbergen
Ergebnis: 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Boten in haven
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. Boten in haven. Afmeting: 33,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.

A. Heyboer, Danseres
Startpreis 180 EUR

A. Heyboer.1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 36 x 39 cm. In goede staat.

Sonja Koczula, Schimmen
Startpreis 60 EUR

Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.

Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren
Startpreis 20 EUR

Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.

Daniels, Hollands strandgezicht met figuren
Startpreis 180 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.

J. v/d Laan, Bomschuit met paarden
Ergebnis: 200 EUR

J. v/d Laan. 20e Eeuw. Bomschuit met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Startpreis 50 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

E. Liebert, Duits riviergezicht met vakwerkhuis
Ergebnis: 50 EUR

Erich Liebert. Duitse School. Circa 1940. Duits riviergezicht met vakwerkhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

E. Kalkofen, Riviergezicht
Startpreis 60 EUR

E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollands strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startpreis 160 EUR

H. Balman. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuit en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. Damesportret. Verso Piet v.d. Hem. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn
Ergebnis: 30 EUR

F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Asperges
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met asperges. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Stilleven met schelpen
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.

Jansink, Vaas met bloemen
Startpreis 60 EUR

Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startpreis 50 EUR

Monogram P.B. Avril '83. Franse Fayence bierpul met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romeins paar
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.

N. Diaz, Landschap bij nacht
Ergebnis: 150 EUR

N. Diaz. Mogelijk Narcisse Diaz. 1807 - 1876. Landschap bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen
Ergebnis: 160 EUR

Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startpreis 40 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Startpreis 60 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Giorga Guinegault?, Dame met hoedje
Startpreis 190 EUR

Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.

2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startpreis 40 EUR

Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

2x Meinert Volkers, 2x Landschap
Startpreis 60 EUR

Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Eén maal landschap, 1977. Eén maal landschap Madestein, 1979. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Het alziend oog
Startpreis 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Het alziend oog, 1970. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x F. Lund, Officier + Vrouw
Ergebnis: 150 EUR

Twee maal Frederik Lund miniaturen. 1778 - 1823. Kopenhagen. Miniatuur portret officier met onderscheiding + vrouw van adelstand met kroon en sierraden. Louis Seize. Op ivoor. Afmeting: ø 6 cm. In goe...

Theo Goedvriendt, Bosgezicht
Startpreis 60 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Meer met steiger
Ergebnis: 55 EUR

A. Sokolov. Russische School. Meer met steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

A. Sokolova, Vazen met witte rozen (pendant)
Startpreis 50 EUR

Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.

Gesigneerde Pin Up, Lithografie
Startpreis 80 EUR

Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Trol met vogel in hoed
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startpreis 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startpreis 30 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

G. Koppenol, Landschap met stenderkast
Ergebnis: 40 EUR

G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Zonning boeren erf
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Zonnig boeren erf met zonnebloemen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

H.R. Scholten, Stilleven met glazen bloempot
Startpreis 50 EUR

H.R. Scholten. Stilleven met glazen bloempot. Pastel op papier. Afmeting: 48 x 64 cm. In goede staat.

Ongesig., Surrealistisch
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Surrealistisch. Hand met figuren en gezicht. Gouache op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Cowe?, Boten voor kust
Ergebnis: 40 EUR

Cowe? Circa 1940. Boten voor de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 71 x 57 cm. In goede staat.

Stadsplattegrond Almelo
Startpreis 50 EUR

Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.

Ohara Koson, Oosterse vogel
Ergebnis: 150 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Startpreis 30 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Naar A. Mauve, Duinlandschap
Ergebnis: 100 EUR

Naar A. Mauve. Circa 1900. Duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind
Startpreis 80 EUR

Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.

Gerti Bierenbroodspot, Fantasie figuren
Startpreis 100 EUR

Gerti Bierenbroodspot. Nr. 141/170. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 75 x 54 cm. In goede staat.

Isaac Israëls, Dame met krant in park
Ergebnis: 50 EUR

Isaac Israëls. Gelimiteerde reproductie. Nr. 64/250. Dame met krant in park. Reproductie op papier. Afmeting: 60 x 38 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren in regen
Ergebnis: 55 EUR

Oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in regen. Houtsnede op papier. Afmeting: 39 x 18 cm. In goede staat.

3x Japanse schilderijen op zijde
Startpreis 75 EUR

Drie Japanse schilderijen op zijde. 20e Eeuw. Gesigneerd. Figuren voorstelling. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.

G. Borchus?, Berggezicht Oostenrijk
Ergebnis: 60 EUR

G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Grachtengezicht Amsterdam
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Grachtengezicht Amsterdam met figuren. Eén restauratie in lucht. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Ergebnis: 75 EUR

Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Jan Volker Duncklenberg, Vrouwelijk naakt
Startpreis 70 EUR

Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

C.G. van Os, baardgier
Ergebnis: 40 EUR

C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.

Wijkniet, Stadsgezicht met ophaalbrug
Startpreis 50 EUR

Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startpreis 30 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Marten Randa, Dreams
Startpreis 90 EUR

Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Startpreis 80 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startpreis 70 EUR

W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

P. ter Hoeven, Koeien bij drenkplaats
Ergebnis: 60 EUR

P. ter Hoeven. Hollandse School. Circa 1930. Koeien bij drenkplaats met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

H. Keyser, Landschap met opvliegende eenden
Ergebnis: 50 EUR

H. Keyser. Duitse School. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 20 cm. In goede staat.

H. Lasch, Huis in de duinen
Startpreis 50 EUR

H. Lasch. Duitse School. Circa 1980. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.