Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startpreis 300 EUR

J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startpreis 250 EUR

Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Riek Schagen
Startpreis 100 EUR

Riek Schagen (Saartje van Zwiebertje). 1913 - 2008 Vorden. 'Exotisch landschap'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

Andries Verleur, 'Bosgezicht'
Ergebnis: 50 EUR

Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.

Arthur Boris Klein, 2 etsen
Ergebnis: 100 EUR

Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.

Gesigneerd Cobra, Houtsculptuur.
Startpreis 280 EUR

Gesigneerd Cobra. Grote beschilderde houtsculptuur in Cobra stijl. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes
Startpreis 270 EUR

Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.

J.H. Coster
Ergebnis: 100 EUR

J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Boerin met koeien en stro schuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 29 cm. In goede staat.

J.H. Coster
Ergebnis: 100 EUR

J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Zomers landschap bij Ruurlo'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Cornelisz, Aardbeien.
Startpreis 100 EUR

C. Cornelisz. 'Stilleven met aardbeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, Schaal kersen.
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met kersen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. Vles, 'Stadsgezicht Gent'
Startpreis 120 EUR

A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.

Schilderij, trekschuit
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. 'Omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal'. Olieverf op linnen Afmeting 90 x 60cm. In goede staat.

Jelle Hoogstra, 'Vrouw met bloemen in interieur'.
Ergebnis: 225 EUR

Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

A. M. Geijp, Sprokkelvrouw
Startpreis 250 EUR

A.M. Geijp, 1855-1926. 'Landschap met sprokkelvrouw'. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afmeting. 58x43 cm. In goede staat.

Helmut Reuter, Winter
Startpreis 250 EUR

Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Startpreis 175 EUR

J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Cornelis van Waning, 'Havengezicht'.
Ergebnis: 435 EUR

Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.

Vissersvrouw bij boten
Startpreis 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller.
Startpreis 250 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.

C. de Bruin
Ergebnis: 130 EUR

C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Knikker
Startpreis 200 EUR

Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.

Krokelew 1996.
Startpreis 150 EUR

Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.

2x A. Sokolova
Startpreis 100 EUR

Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Startpreis 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Ergebnis: 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova
Startpreis 100 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

Zeegezicht
Ergebnis: 225 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.

A.S. Fontein, Stilleven.
Ergebnis: 80 EUR

A.S. Fontein. Adrianna Sophia 1886 - 1965. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 9 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.

C.A. van Piggelen, 'Boerderij met lezende kinderen en vee'.
Ergebnis: 400 EUR

C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet
Startpreis 100 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boedha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

Jan Schunselaar, Wilde zwijnen.
Startpreis 250 EUR

Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

E. Maas, 'Landschap met kippen'
Startpreis 250 EUR

E. Maas. Circa: 1900. 'Landschap met kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Christian Vigilius Blache, 'Schoener op zee'.
Startpreis 180 EUR

Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.

Jan van der Leest
Ergebnis: 200 EUR

Jan van der Leest 1907-1971. (bekende Hengelose schilder). 'Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60 x 80 cm. In goede staat.

Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startpreis 150 EUR

Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Startpreis 250 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

Jens Joppe, 'Platbodems met figuren op meer'.
Ergebnis: 180 EUR

Jens Joppe, 1930. 'Platbodems met figuren op meer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

Marco Seveso
Ergebnis: 200 EUR

Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat.

Ronald Searle, Nr. 86/99
Ergebnis: 80 EUR

Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startpreis 80 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Emiel Bruggeman
Startpreis 175 EUR

Emiel Bruggeman, 1956. 'Screbenica'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting. 59 x 120 cm. In goede staat.

J. Hoek, Katwijk.
Ergebnis: 50 EUR

J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.

T. Brunel? of Bladel
Startpreis 180 EUR

T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Frans de Geetere, 'Bloempot met bloem'
Startpreis 100 EUR

Frans de Geetere, 1935 Paris. 1895 - 1968. 'Terracotta bloempot met bloem'. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Aquarel, roedel wolven
Startpreis 150 EUR

C.J. Mensioni 1882-1950. 'Rennende wolven'. Gouache op papier. Afmeting. 60 x 80 cm. In goede staat.

H. Sanders, besneeuwd landschap.
Ergebnis: 160 EUR

H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Gesigneerd Appel, 'Houten sculptuur'.
Startpreis 400 EUR

Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Pit van Loo, zelfportret
Ergebnis: 150 EUR

Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.

Jos van Dijk
Startpreis 100 EUR

Jos van Dijk, 1913-2000. 'Riviergezicht met kerkdorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. van Rool, 'Watermolen Haaksbergen'.
Ergebnis: 50 EUR

J. van Rool. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk ges., Riviergezicht.
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. 'Riviergezicht met stad en zeilboten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

G. Daemen
Startpreis 50 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ad Maas
Startpreis 60 EUR

Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd.
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.

H. Prenen, 'Vaas met bloemen'.
Startpreis 70 EUR

H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Schilderij A. Martens
Startpreis 150 EUR

Schilderij van A. Martens (1888-1936). 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. v. Vugt, 2x
Ergebnis: 80 EUR

L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

Paul Graeb
Startpreis 150 EUR

Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. 'Die kippmuhle bei Dresden'. Aquarel op papier. Afmeting: 14 x 24 cm. In goede staat.

Landkaart, L. de Knijff.
Startpreis 100 EUR

lIngekleurde landkaart door L. de Knijff. 17e-18e Eeuw. 'Loyalte ne Oblige'. Voorstellende een adelijk landgoed. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.

Landkaart 1696.
Startpreis 400 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, 1713.
Startpreis 40 EUR

Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...

Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw)
Ergebnis: 60 EUR

16e-17e Eeuw, Duitse landkaart van Tübingen, mogelijk M. Merian. Met figuren op de voorgrond. Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 47 x 15,5 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 40 EUR

Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1702
Startpreis 40 EUR

Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 40 EUR

Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1700
Startpreis 40 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart, ca. 1700.
Startpreis 40 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

J. Wildeboer, Stadsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

J. Wildeboer (verso Hilversum). 'Stadsgezicht Parijs'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startpreis 140 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'De banjospeler'. , 'De haan'. en 'De gitarist'. Afmeting: 44 x 34 cm. en 50 x 30 cm. en 44 x 35 cm. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. In goede staat.

Ids Wiersma, Ets.
Ergebnis: 100 EUR

Ids Wiersma 1924. 1878 - 1965. 'Gezicht op Dokkum'. Ets op papier. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Rijstpapier schilderij
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.

Anton Pieck
Startpreis 80 EUR

Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

A. Verweij, Stadsgezicht.
Ergebnis: 100 EUR

A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

Silvia v.d. Water
Startpreis 125 EUR

Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.

D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startpreis 225 EUR

D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Friendrich Güte
Ergebnis: 180 EUR

Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.

Cornelisz, Schaal bessen.
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.

Aquarel op rijstpapier, China.
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

'Man'.
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

'Boten'.
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser
Startpreis 125 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. In goede staat.

Michael van Overbeeke, 'One day'
Ergebnis: 85 EUR

Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Ergebnis: 125 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd Clown
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.

Jan Montijn
Ergebnis: 80 EUR

Jan Montijn 1993, (28/30), 1924-2015. 'Rocks Sumbawe'. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 25 x 10 cm. In goede staat.

Ets, Ids Wiersma
Ergebnis: 110 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat

Nelly Goedewangen, 'Stilleven, vaas met bessen'.
Startpreis 180 EUR

Nelly Goedewangen, 1880 - 1953. 'Stilleven, vaas met bessen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.
Startpreis 100 EUR

Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinees voor-ouder portret.
Startpreis 300 EUR

Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.

Vanni Viviani
Ergebnis: 120 EUR

Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.

P.H. van Steenwijk
Ergebnis: 155 EUR

P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

J. v.d. Meer
Ergebnis: 100 EUR

Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.