W. Sommer 1938 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 35x45cm. Cond.: G
B.J. Naevestad 1932, olieverf op linnen, stilleven 41x36cm. Cond.: G
Pirnel, 20e eeuw, stadsgezicht Parijs olieverf op linnen. 60x120cm. Cond:G
Joseph Müller ca. 1920 (Duitse School), olieverf op paneel, man met paraplu en tabakspijp 60x70cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse scheepvaart gravures (ets op papier): 1x Limmer Boeyer en 1x Keulse Reyn Aak, 19,5x17cm. Cond.: G
Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ) (ongesigneerd, toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap met boerderij 46x70cm. Cond.: G
Dimitry Domotyrko (Russische School), olieverf op papier, "In the Tzaritzino" 25x35cm. Cond.: G
Eugene Sambeek ca. 1900, olieverf op linnen, boerderij met figuren "Brabant, la Hollande Joli" 53x66cm. Cond.: G
Adriaan Keus(1875 Rotterdam-1955 Soest) kippen voor een boeren huis,aquarel op papier.12x7cm Cond:G
Duitse landkaart 18e eeuw, ets op papier, "Archiepiscop et elecorat Coloniensem Tob. Conr. Lotter 1717-1777" ca. 27x21cm. Cond.: G
Wilde ca. 1900, olieverf op papier, Duits besneeuwd dorpsgezicht 35x25cm. Cond.: G
Jan Korthals, reproductie op papier, Montelbaarnstoren Amsterdam 48x33cm.
Henk Witvoost, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 50x70cm. Cond.: G
W. Müller: Lex 1956, olieverf op paneel, portret (Sophia Loren?), 56x70cm. Cond.: G
Andrej Afasassjenitsch Jegoroff 1927, lithografie op papier, promenade Batumi 25x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Duitse School), olieverf op paneel, Fachwerkhuis bij water 50x40cm. Cond.: G
Restsignatuur 19e eeuw, groene kool met appelen, aquarel op papier, 58x48cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 50x60cm. Cond.: G
P. Schumann (copie 7.12.29), pastel op papier, vrouwelijk naakt bij het water 32x39cm.
Onduidelijk gesigneerd, pastel op papier, Oosterse jongen 32x47cm. Cond.: G
R. Fritz '64 (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap 60x80cm. Cond.: G
Grote emaille plaquette naar Renoir met plated en houten omlijsting, 20e eeuw, dame in strandstoel. 22x30 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met molen en wandelaar 26x18cm.
C. Kavina (Duitse School), olieverf op paneel, dorp bij watermolen 76x59cm. Cond.: G
Hollandse school omstreeks 1900, landschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 27x22 cm. Cond:G
Chenikea ca. 1930, aquarel op papier, zigeunerwagens met figuren 45x37cm. Cond.: G
von Reihfritz ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, bospad 42x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 70-er jaren. olieverf op papier, meisje met bril 33x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, korenschoven 34x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, bergmeer met kasteel 22x31cm. Cond.: G
Twee oude onduidelijk gesigneerde aquarellen Duitsland ca. 1930, 1x rozenstruik 18x15cm. (33x46cm. incl passpartout) en 1x landschap 24x33cm. (48x38cm. incl passpartout) Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse steendruk door Alphonse Martinet naar een schilderij van professor Jacob Becker, steendruk op papier (lichte vochtvlekken) 70x46cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw (verso C. van Velden Coster), sepia op papier, landschap met houthakkers 25x20cm. Cond.: G
Engström (Zweedse School), olieverf op papier, winters landschap 38x28cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg, Gompertz Amsterdam 1919. Landschap met bomen, olieverf op linnen. 75x65 cm Cond:G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 18x24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse grote Engelse steendrukken met Fox Hunting, J.F Herrings Sewr , plate 1 and 3 ( vocht vlekken) 85x70cm Cond:R
Schäffer 1956 (Duitse School), gouache op papier, riviergezicht met boten 42x48cm. Cond.: G
Adriaan Terhell (Venlo 1863 - 1949 Beverwijk), aquarel op papier, dorpsgezicht met molen aan het water 28x38cm. Cond.: G
G. de Lillis ca. 1960, olieverf op paneel, Toscaans landschap 39x27cm. Cond.: G
Twee Duitse werken: 1x familiewapen ca. 1800 (gouache) 26x21cm. en 1x 18e-19e eeuwse ets, Der Ballenbinder 15x9cm. Cond.: G
Vier antieke steendrukken in mooie omlijsting: 1x Societeit-Amicitia, 1x De Lammenschans, 1x De Katoenfabriek en 1x De Sterrenwacht, steendrukken op papier (lichte vochtschades) 21x25cm. Cond.: R