W.G. Hofker Epreuve D"artiste(1902-1981) trekpaard, ets op papier 25x20cm
Alexander Terhell ( 1863 - 1949_, gouache op papier, stadsgezicht met paardekar en figuren 28x38cm. Cond.: G
F. Urlaub 1876 (Duitse School), olieverf op paneel, dronkeman wordt uit de taveerne gezet 11X8cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school (20e eeuw) bomschuiten en figuren op het strand, olieverf op paneel.42x24,5cm Cond:G
G.Brons, omstreeks 1930, landschap met boerderij herder en schapen, olieverf op linnen.40x80cm Cond:G
Twee werken van Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), 1x houtskool op papier 30x20cm. en 1x gemengde techniek op papier 20x15cm., landschappen Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), monogram RMSG, olieverf op linnen, vrouw met hoed 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met meer 46x39cm. Cond.: G
Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), 2 tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G
Twee werken van J. Riemsdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse stadsgezichten met figuren 13x13cm. Cond.: G
F. Karperien, 20 eeuw.Brugeliaans feest in binnenhof, olieverf op linnen. 90x77cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, havengezicht in rococo lijst (beschadigd) 19x25cm. Cond.: G
Russische signatuur 1956, zonnige dag met dame in het gras, olieverf op paneel, 70x48 cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Chinese naakte dame, olieverf op linnen. Cond:G 60x90cm
Monogram B.B. 30 Mai, tekening op papier, liggende tijger 40x21cm. Cond.: G
J.F. van Galen omstreeks 1920, boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen.60x80cm Cond:G
T. van Asten 20 eeuw, oude Scheveningse pier met spelende figuren op het strand. 30x18 cm Cond:G
C. Snijder ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met boerin en waterpomp 56x40cm. Cond.: G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, stilleven met pruim, perzik en bessen, 13x18 cm, Cond:g
Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 37x58cm. Cond.: G
H.van Leeuwen van Oudewater(1890-1972) boerderij aan het water,olieverf op paneel,40,5x32 cm Cond:G
Russische School (verso etiket), olieverf op paneel, stilleven met vijzel en glazen schenkkan 55x43cm. Cond.: G
Leo Eland (1884-1952) Parkgezicht met figuur,aquarel op papier. 22x16cm Cond:G
Antiek ets, St Catharina in 17e eeuwse lijst met binnen-tobbelijst+dik fineer 21,5x18cm Cond:G
E. Loeschmann ( 1866 - Duitse School), olieverf op paneel, Duits landschap 75x65cm. Cond.: G
Wim Bos ( 1906 - 1974), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 60x100cm. Cond.: G
Senpan 1985, Indonesische markt, olieverf op linnen. 38x32cm Cond:G
Geiseler ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, dorp in sneeuw (2 plakkers) 100x60cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 1973, surrealistische compositie, olieverf op linnen, 69x100 cm. Cond:G
Adriaan Keus (1875 Rotterdam-1955 Soest) kippen voor boerenhuis, aquarel op papier,17x11,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1990, olieverf op papier, dorpsgezicht met figuren 25x35cm. Cond.: G
Reproductie Banksy, man met schildersezel, reproductie op linnen. Cond:G 75x110cm
Legnardi, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijk naakt bij spiegel, olieverf op paneel. Cond:G 40x27cm
W.P van Geldrop (Waalwijk1832-Rotterdam 1900) 4 karakter tekeningen met spreuken, tekening op papier,15x9cm Cond:G
Chris Snijders (Rotterdam 1881 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Brugge 40x50cm. Cond.: G
E. Rembold? ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en eenden bij bloesemboom 96x65cm. Cond.: G
Guillaume Corneille 1993, 446/500 (1922 Luik - ), lithografie op papier, duif met insect (uitgegeven door Sony City 1993), 35x27cm. Cond.: G
J. Kuiper ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 50x60cm. Cond.: G
Folke Nenell 1967 (Zweedse School), olieverf op paneel, winters landschap 43x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren 23x20cm. Cond.: G
Harry Kampf (Zweedse School), gouache op papier, stadsgezicht met haven 47x29cm. Cond.: G
Velberge, 2e helft 20e eeuw, spelende kinderen op het strand, olieverf op paneel, 24x18 cm Cond:G
Rehfeldt? ca. 1980 (Zweedse School), olieverf op linnen, havengezicht 30x43cm. Cond.: G
3 etsen Jan Poortenaar (Amsterdam 1886-1958 Naarden) een boerderij met trapgevel, stadsgezicht bij nacht, en een blik op de kerk. 12-62cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Zweedse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 18x13cm. Cond.: G
J. Damstra, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 41x30cm. Cond.: G
Arend van de Pol (1886-1956 Utrecht) landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen 38x49. Cond:M
Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kasteel in de mist en wandelaar met hond 76x51cm. Cond.: G
Bert Aalders (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien 50x40cm. Cond.: G
Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ), olieverf op linnen, stilleven met distel 50x60cm. Cond.: G
TheoFil Kihlström '48 (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met boom 54x46cm. Cond.: G
Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 50x40cm. Cond.: G