Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ets, W.G. Hofker
Startpreis 150 EUR

W.G. Hofker Epreuve D"artiste(1902-1981) trekpaard, ets op papier 25x20cm

Pastel, A. Terhell
Startpreis 120 EUR

Alexander Terhell ( 1863 - 1949_, gouache op papier, stadsgezicht met paardekar en figuren 28x38cm. Cond.: G

Schilderij, Prof. Pospischl
Startpreis 100 EUR

Schilderij, Urlaub
Ergebnis: 110 EUR

F. Urlaub 1876 (Duitse School), olieverf op paneel, dronkeman wordt uit de taveerne gezet 11X8cm. Cond.: G

Gesig. I. Choultse
Ergebnis: 2.000 EUR

Ongesigneerd schilderij
Startpreis 500 EUR

Hollandse School, bomschuiten
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd Hollandse school (20e eeuw) bomschuiten en figuren op het strand, olieverf op paneel.42x24,5cm Cond:G

G. Brons
Startpreis 60 EUR

G.Brons, omstreeks 1930, landschap met boerderij herder en schapen, olieverf op linnen.40x80cm Cond:G

Schilderij, J.J. v.d. Stap
Ergebnis: 70 EUR

2x Tekening, Goedvriend
Ergebnis: 45 EUR

Twee werken van Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), 1x houtskool op papier 30x20cm. en 1x gemengde techniek op papier 20x15cm., landschappen Cond.: G

Vrouw met hoed
Ergebnis: 100 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), monogram RMSG, olieverf op linnen, vrouw met hoed 50x60cm. Cond.: G

Warhol, Monroe
Ergebnis: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met meer 46x39cm. Cond.: G

2 Werken Zandleven
Ergebnis: 100 EUR

Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), 2 tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G

Pendant, J. v. Riemsdijk
Ergebnis: 110 EUR

Twee werken van J. Riemsdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse stadsgezichten met figuren 13x13cm. Cond.: G

Schilderij, F. Karperien
Ergebnis: 80 EUR

F. Karperien, 20 eeuw.Brugeliaans feest in binnenhof, olieverf op linnen. 90x77cm Cond:G

Antiquarische P. Scheen lexicon
Startpreis 90 EUR

Schilderij ca. 1900
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, havengezicht in rococo lijst (beschadigd) 19x25cm. Cond.: G

Yngatin, 2 schilderijen
Ergebnis: 225 EUR

Aquarel, tulpen
Ergebnis: 70 EUR

Litho, Jeroen Krabbé
Ergebnis: 80 EUR

Pit van Loo
Ergebnis: 225 EUR

Pit van Loo
Ergebnis: 225 EUR

Schilderij, G. Krol
Startpreis 90 EUR

Russische school, vrouw in gras
Startpreis 260 EUR

Russische signatuur 1956, zonnige dag met dame in het gras, olieverf op paneel, 70x48 cm Cond:G

Schilderij, naakte dame
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Chinese naakte dame, olieverf op linnen. Cond:G 60x90cm

Schilderij, Koeleman 64
Ergebnis: 90 EUR

Monogram B.B., tijger
Ergebnis: 100 EUR

Monogram B.B. 30 Mai, tekening op papier, liggende tijger 40x21cm. Cond.: G

Schilderij, J.F. van Galen
Startpreis 100 EUR

J.F. van Galen omstreeks 1920, boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen.60x80cm Cond:G

G. Diepeveen, naar Mondriaan
Startpreis 80 EUR

Schilderij, T. v. Asten
Startpreis 200 EUR

T. van Asten 20 eeuw, oude Scheveningse pier met spelende figuren op het strand. 30x18 cm Cond:G

Schilderij, C. Snijders
Startpreis 75 EUR

C. Snijder ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met boerin en waterpomp 56x40cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij
Startpreis 80 EUR

Stilleven, pruimen/bessen
Ergebnis: 90 EUR

C.Cornelisz, olieverf op paneel, stilleven met pruim, perzik en bessen, 13x18 cm, Cond:g

Ton van Tast
Ergebnis: 80 EUR

Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 37x58cm. Cond.: G

H. van Leeuwen, polder
Ergebnis: 80 EUR

H.van Leeuwen van Oudewater(1890-1972) boerderij aan het water,olieverf op paneel,40,5x32 cm Cond:G

Schilderij
Startpreis 80 EUR

J. van Geldern ca. 1900, Duits riviergezicht (3 plakkers verso)

Schilderij, stilleven
Startpreis 240 EUR

Russische School (verso etiket), olieverf op paneel, stilleven met vijzel en glazen schenkkan 55x43cm. Cond.: G

Leo Eland, plantentuin
Startpreis 150 EUR

Leo Eland (1884-1952) Parkgezicht met figuur,aquarel op papier. 22x16cm Cond:G

Ets, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 75 EUR

Antiek ets, St Catharina in 17e eeuwse lijst met binnen-tobbelijst+dik fineer 21,5x18cm Cond:G

Schilderij
Startpreis 80 EUR

E. Loeschmann ( 1866 - Duitse School), olieverf op paneel, Duits landschap 75x65cm. Cond.: G

Wim Bos
Startpreis 350 EUR

Wim Bos ( 1906 - 1974), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 60x100cm. Cond.: G

Schilderij, markt
Ergebnis: 90 EUR

Senpan 1985, Indonesische markt, olieverf op linnen. 38x32cm Cond:G

Schilderij
Startpreis 80 EUR

Geiseler ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, dorp in sneeuw (2 plakkers) 100x60cm. Cond.: R

Gouache, Hartsuiker
Ergebnis: 40 EUR

Landschap
Ergebnis: 240 EUR

Schilderij, bloemenkar
Startpreis 80 EUR

Abstract schilderij
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1973, surrealistische compositie, olieverf op linnen, 69x100 cm. Cond:G

Schilderij, Henk Reerink
Startpreis 60 EUR

Aquarel, Adriaan Keus
Startpreis 60 EUR

Adriaan Keus (1875 Rotterdam-1955 Soest) kippen voor boerenhuis, aquarel op papier,17x11,5cm Cond:G

Schilderij, gemengde techniek
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1990, olieverf op papier, dorpsgezicht met figuren 25x35cm. Cond.: G

Schilderij, Banksy
Startpreis 90 EUR

Reproductie Banksy, man met schildersezel, reproductie op linnen. Cond:G 75x110cm

8 Werken Wittenberne
Startpreis 50 EUR

Schilderij, stilleven
Startpreis 80 EUR

Schilderij, naakte vrouw
Startpreis 140 EUR

Legnardi, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijk naakt bij spiegel, olieverf op paneel. Cond:G 40x27cm

Damesportret
Startpreis 75 EUR

4x Illustratie pentekeningen
Startpreis 80 EUR

W.P van Geldrop (Waalwijk1832-Rotterdam 1900) 4 karakter tekeningen met spreuken, tekening op papier,15x9cm Cond:G

Chris Snijders
Startpreis 70 EUR

Chris Snijders (Rotterdam 1881 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Brugge 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in landschap
Startpreis 125 EUR

E. Rembold? ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en eenden bij bloesemboom 96x65cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Startpreis 220 EUR

Anton Heyboer, eigen druk, Kip, ets op papier. 27x20cm Cond:G

Ongesigneerd, kippen
Ergebnis: 70 EUR

Emile Marze
Ergebnis: 275 EUR

Anton Markus
Ergebnis: 150 EUR

Zeefdruk Corneille
Startpreis 200 EUR

Guillaume Corneille 1993, 446/500 (1922 Luik - ), lithografie op papier, duif met insect (uitgegeven door Sony City 1993), 35x27cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Ergebnis: 100 EUR

Oosterse gouache
Startpreis 70 EUR

H. Verdonck, riviergezicht
Startpreis 150 EUR

Schilderij, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Schilderij, landschap
Ergebnis: 135 EUR

Schilderij, Balman
Ergebnis: 110 EUR

Edwin Nordin
Ergebnis: 60 EUR

Schilderij
Startpreis 60 EUR

J. Kuiper ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 50x60cm. Cond.: G

Folke Henell
Startpreis 60 EUR

Folke Nenell 1967 (Zweedse School), olieverf op paneel, winters landschap 43x33cm. Cond.: G

Schilderij,
Ergebnis: 250 EUR

Duits schilderij, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren 23x20cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 100 EUR

Harry Kampf
Startpreis 60 EUR

Harry Kampf (Zweedse School), gouache op papier, stadsgezicht met haven 47x29cm. Cond.: G

Schilderij, straatje
Startpreis 75 EUR

Velberge, 2e helft 20e eeuw, spelende kinderen op het strand, olieverf op paneel, 24x18 cm Cond:G

Schilderij, Russische modernist
Ergebnis: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 60 EUR

Rehfeldt? ca. 1980 (Zweedse School), olieverf op linnen, havengezicht 30x43cm. Cond.: G

3 Etsen, Jan Poortenaar
Startpreis 140 EUR

3 etsen Jan Poortenaar (Amsterdam 1886-1958 Naarden) een boerderij met trapgevel, stadsgezicht bij nacht, en een blik op de kerk. 12-62cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Zweedse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startpreis 100 EUR

Schilderij, Twentse watermolen
Ergebnis: 95 EUR

Schilderij, rabbijn
Startpreis 60 EUR

P.H. Schutz
Ergebnis: 70 EUR

J. Damstra
Startpreis 300 EUR

J. Damstra, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 41x30cm. Cond.: G

Arend v.d. Pol, herder
Startpreis 125 EUR

Arend van de Pol (1886-1956 Utrecht) landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen 38x49. Cond:M

Frans Baayens, Buurs meertje
Startpreis 150 EUR

Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) Cond:G

Schilderij, man met hond
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kasteel in de mist en wandelaar met hond 76x51cm. Cond.: G

Schilderij, Bert Aalders
Startpreis 60 EUR

Bert Aalders (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien 50x40cm. Cond.: G

Stilleven, de Wijn
Startpreis 100 EUR

Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ), olieverf op linnen, stilleven met distel 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Folker Larsson
Startpreis 60 EUR

Schilderij, Parijs
Ergebnis: 75 EUR

T. Kindström
Startpreis 60 EUR

TheoFil Kihlström '48 (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met boom 54x46cm. Cond.: G

Schilderij, Henk Reerink
Startpreis 60 EUR

Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 50x40cm. Cond.: G