Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G
Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G
Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G
Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...
Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R
Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M
Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G
Evert Bomhof ( 1886 - 1949 Zwolle), olieverf op linnen, 's zomers landschap met koeien aan het water 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1911, Engelse school? Engelse officier te paard in galop, pastel op papier, 44x34cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Engelse school, Engelse cavalerie te paard, pastel op papier 44x34cm. Cond:G
Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G
Fischer - Une ca. 1980 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met Fachwerk boerderij 72x81cm. Cond.: G
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G
A. Motsch (Duitse School ca. 1920), olieverf op linnen, auerhaan in besneeuwd berglandschap 70x80cm. Cond.: G
Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G
W.A. van Leeuwen, schaal met aardappelen, olieverf op linnen. 42x34cm Cond:G
Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1x paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G
Martin Wollmer ( 1939 Köln Duitse School), olieverf op paneel, moderne compositie met figuren 152x152cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm
Piet Middelhoek ( Briell 1930 - Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met makrelen 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd: Mullei naar Kurzwelly,huis in besneeuwd bos, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G
M.C.Escher 1898-1972. Zonnewijzer uit de serie Emblemata van M.C. Escher. Posthume druk v.h originele houtblok, genummerde oplage van 200. houtsnede op papier.
F. Urlaub 1876 (Duitse School), olieverf op paneel, dronkeman wordt uit de taveerne gezet 11X8cm. Cond.: G
Twee werken van J. Riemsdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse stadsgezichten met figuren 13x13cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendricus Balman, 2e helft 20e eeuw, bomschuiten bij het strand met figuren, olieverf op paneel,30x20cm Cond:G
Russische School (onduidelijk gesigneerd, Russische modernist Avantgarde), aquarel op papier, kubistische voorstelling 29x23cm. Cond.: G
C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G
Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G
Thomass Hamann ( 1955 Stuttgart), drie abstracte kunstwerken op geschept papier 130x87cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), monogram RMSG, olieverf op linnen, vrouw met hoed 50x60cm. Cond.: G
Jan Adam Zandleven ( 1868 - 1923), 2 tekeningen op papier, stillevens 27x20cm. en 31x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, Chinese naakte dame, olieverf op linnen. Cond:G 60x90cm
Monogram B.B. 30 Mai, tekening op papier, liggende tijger 40x21cm. Cond.: G
A. Wagner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp met spelende kinderen 53x38cm. Cond.: G
Paulsen, olieverf op linnen, Noord-Duits riviergezicht met boten en molen 100x70cm. Cond.: G
C. Hermann (Duitse School), olieverf op linnen, man speelt luit 50x60cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op linnen, bosbeek 52x39cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg, Gompertz Amsterdam 1919. Landschap met bomen, olieverf op linnen. 75x65 cm Cond:G
Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
J. Bannink, olieverf op linnen, Twentse watermolen 55x73cm. Cond.: G