Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

G. der Laan, botters
Startpreis 175 EUR

Naar J. van der Laan 20e eeuw, bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op paneel 38x29cm. Cond:G

Aris Knikker, boerderij aan water
Startpreis 150 EUR

Aris Knikker (1887-1962 Den Haag) boerderij aan het water, olieverf op linnen 31x40cm. Cond: R\G

Jan te Wierik
Startpreis 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Schilderij, A. v.d. Pol
Startpreis 300 EUR

Arend v.d. Pol, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij schuur 39x38cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes Josseaud
Ergebnis: 80 EUR

Johannes Josseaud ( 1880 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, landschap met kanaal en ophaalbrug 53x37cm. Cond.: G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startpreis 200 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G

Aquarel, v.d. Nat
Ergebnis: 400 EUR

Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G

Schilderij, Ritschie
Startpreis 450 EUR

Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Startpreis 430 EUR

Jacob W. Gruyter (Amsterdam 1817 - 1880), olieverf op linnen, vissersboten in de ochtend 42x33cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw op weg
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, romantisch landschap met wandelaar, olieverf op paneel. 24x20cm Cond:G

Schilderij, ooievaar
Startpreis 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G

2-Luik voorouderportretten
Startpreis 375 EUR

Twee oude Chinese voorouder-portretten, olieverf op linnen in goede staat 102x49,5cm.

Ikoon XIX Jh
Startpreis 350 EUR

Drie familie heiligen Simon, Gurij en Aviv

Ikoon XVIIIJh
Startpreis 340 EUR

Russisch ikoon met 2 afbeeldingen boven (Maria van 7 smarten en Maria van Feodorofsk) en onder vier heiligen.

Ikoon godsmoeder XIX Jh
Ergebnis: 250 EUR

Russisch ikoon "Maria van 7 smarten" , 19,5x17x3cm.

2 Ikonen
Startpreis 60 EUR

Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G

Landkaart, Croatië Slovenië
Startpreis 130 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G

Schilderij, moeder gods
Startpreis 320 EUR

Ikoon op linnen 19e eeuw (waarschijnlijk Griekenland), olieverf op linnen (verf laat onder iets los), Moeder Gods met gouddecor 41x54cm. Cond.: R

Ikoon
Startpreis 120 EUR

Ikoon ca. 1900 in baklijst met latoenkoperen plated omlijsting en handgeschilderd olieverf paneel voorstellend Jezus Christus 34x30cm. Cond.: G

Ikoon
Startpreis 450 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.

Ikoon
Startpreis 450 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.

Schilderij, paarden
Startpreis 100 EUR

Geza Pozmus? (waarschijnlijk Hongaarse School), olieverf op linnen, wilde paarden in galop, 90x60cm. Cond.: G

Landkaart, stadsgezicht Leiden
Startpreis 25 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten: 1x zicht op Leiden, Galger Boullat Fecit 1671 15,5x16cm. en 1x 't ontzet van Leiden, Libertatis ergo 1574 (verkleuring) 35,3x26,5cm., etsen op papier Cond.: R

Schilderij, van Trirum
Ergebnis: 350 EUR

Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G