Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, botters op het strand 60x80cm. Cond.: G
K. Beefster 1914 (Hollandse of Belgische School), olieverf op linnen, boereninterieur met boerin en kind 100x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G
10 Copy Prints naar Andy Warhol van diverse bekende personen, druk op papier, 92x92cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Jan B. Pospisil (Zweedse School), olieverf op linnen, Fjord met vissersboot 35x27cm. Cond.: G
H. Ripasin? ca. 1950 (Indonesische School), olieverf op paneel, twee Indonesische vrouwen bij ruïne 49x58cm. Cond.: G
Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
B.C. Koekkoek? 19e eeuw, tekening op papier, hooiwagen 16x11cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G
N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G
B.J.C. Weingärtner 1863 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huizen en figuren 56x40cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloem 54x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vrouw bij kind in wieg 35x25cm. Cond.: G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, romantisch verliefd paar in landschap 32x40cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam, gemengde techniek op papier, stadsgezicht Parijs 53x73cm. Cond.: G
Jan Wiegers '43 ( 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, Delfts schotel met fruit 37x32cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G
W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 60x80cm. Cond.: G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G
Hollandse 17e eeuwse landkaart van Blaeuw, Frisia Amstelodani Guiljelm. Blaeuw excudit, verkleurd en vlekken 48x38cm. Cond.: R
Landkaart 17e eeuw, ets op papier, Frederio de Wit 1671 Carta Nova accurate del passagio et strada.... 57x47cm. Cond.: G
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, Mediterraanse haven 30x40cm. Cond.: G
Hollandse landkaart 17e-18e eeuw, Comitatus Bentheim et Steinfurt, Ioanne Westenberg m. doct. et math, ets op papier, landkaart met vergulding 47x34,5cm. Cond.: R
Louis '26 of Lovis '26, olieverf op paneel, stilleven met strijkijzers, kruik en schaal op tafel (verso Franse tekst) 44x54cm. Cond.: G
Hal Wichers ( Ned. Indië 1893 - 1968 Nijmegen), olieverf op paneel, rotsachtige kust 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G
Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
C. Wolter ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met paardenwagen en boer 30x40cm. Cond.: G
Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G
K. (Karel) de Bondt 1947 ( 1888 - 1973 België), olieverf op paneel, knielende vrouw met schaap en lam 35x40cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Hollandse School 19e eeuw (naar P.G. vertin), olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x22cm. Cond.: G
Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met vele figuren 46x60cm. Cond.: G
Negen oude erotische sepia tekeningen met monogram S.M. 1906 of S.E., sepia op papier, diverse humoristische erotische werken (gedetailleerd) 19x26cm. Cond.: G