Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Ferenz Gögös 1936-2011 Kert IV 1966 (verso) Fl. 175,- figuratief-abstracte compositie, acryl op linnen 45x60cm Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G
Herman Cornelis Adolf Paradies 1883- 1966 gezicht op Pelchrimskerk te Delfshaven 60x43cm Cond:G
Jan Korthals 1916-1972 Groot portret van een rechter olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Vincenz Gorgon 1891-1961 Wenen, stadsgezicht met markt en figuren, gouache op papier 66x48cm Cond:G
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
A.Torres Fuster 1874-1945 Spaanse school, Spaanse gitariste 63x80cm olieverf op linnen Cond:G
Hans Richard von Volkmann 1921, 1860-1927 Duitse school, landschap Karlsruhe Abend übers Waldtal, olieverf op linnen 86x67cm Cond:G
Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989, inferno Cantiche, geschept papier, lithografie op papier 25,5x18cm
Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Leon Senf Delft 1860-1940 Alkmaar, landschap met boerderij, olieverf op linnen 29x42cm Cond;G
Han Veneman, Vroomshoop 1939-1991 Enschede, vrouw in interieur, groot vroeg werk, olieverf op linnen 140x140 Cond:G
F. Wens? 1847 19e eeuws interieur met figuren, olieverf op paneel 21x26cm Cond:G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G
Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G
Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G
Chris Soer Den Haag 1882-1961 Winters stadsgezicht olieverf op linnen 60x65cm Cond:G
Hendrik Pieter Koekoek 1843-1890, rotsachtig landschap (verf laat los, behoeft bedoeking) olieverf op linnen 35x41cm Cond:R
Negentiende eeuws pendant J.Vos 1810, heren en dames portret, olieverf op paneel 19x24,5 en 19x25 Cond:R/G
Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G
Monogram Schoemaker, gesigneerd pseudoniem Seine Twents Coulissenlandschap, acryl op linnen 116x75cm Cond:G
Bernard Dufour 1922 Parijs, Havengezicht Frankrijk, olieverf op linnen 45x37cm Cond:G
Bernard Dufour 1922 Parijs, havengezicht Frankrijk olieverf op linnen 45x37cm Cond:G
Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G
Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G
Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G
Twee etsen Johan Barthold Jongkind 1819-1891 Sortie de la Maison, sunset in Port of Antwerpen 24x15 12x15cm in goede staat.
Ongesigneerd 19e eeuw priester en gevangene in gevangenis, olieverf op paneel 29x24cm Cond:G
Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G
C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G