Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Twee delen glas 20e eeuw; 1x blauwe glazen vaasje met gegraveerd gouddecor (bloemen) 12xø7cm. en 1x gegraveerd glas kleurloos geslepen met bloemdecor 11xø7cm. Cond.: G
Oud kristallen Lalique vaasje mat bewerkt met bladmotief 6xø7cm. Cond.: G
Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G
Twee oude peper&zout stelletjes 1e helft 20e eeuw; 1x 4-delig waaierkristal (1 minimale chip 9x13x12cm. Cond.: G en 1x 5-delig Art Deco glas 8x15x11cm. Cond.: R-G
Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk; 1x spijkerbol (Copier?), 1x facetgeslepen beker en 1x gegraveerd glas in barokstijl 6,5-13cm. Cond.: G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf op plated voet. 2e helft 20e eeuw. 39xø16 cm., Cond.:G
Groot geslepen en gegraveerd glas ca. 1800 met bloemendecor en brede voet 21xø10,5cm. Cond.: G
Twaalf oude/antieke glazen 18e-19e-20e eeuw, gegraveerd, geslepen 11-17cm. Cond.: G
Twee delen oud kristal; 1x ijsemmer met plated hengsel (1 chip) 23xø11,5cm. en 1x geslepen vaas met minimale chip bij voet 15xø13cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G
Oud kristallen kruidenstelletje 1e helft 20e eeuw. 4-Delig bestaand uit 1 karafje, 1 mosterdpotje en 2 zoutbakjes. Minimale chips 3-16cm. Cond.: G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.