Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...
Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.
Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zotjes in tuin decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese foo dogs van brons met patina. Eén oor gerestaureerd. Afmeting: 31 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese muntstukken/plaquettes met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.
Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...
Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Familie Verte. 19e Eeuw. Eén tazza chips, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm.