Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.
Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...
Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.