Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese schaal
Startpreis 400 EUR

Grote gecontourneerde Chinees porseleinen celadon schaal met floraal reliëf decor en groen glazuur. Afmeting: 6 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 400 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Slijtage. Afmeting: H 21 cm. Verder in goede staat.

Porseleinen Quan Yin
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

4x Chinese pattipan's
Startpreis 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen pattipan's. Divers. Voor onder theepot of kannetje. Met floraal/landschap/Familie Rose decor. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Foo-hond
Startpreis 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Foo-hond met mat-bruin en blauw glanzend glazuur. Afmeting: 14,3 x 13,2 x 8,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen met draken decor
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken decor, oren en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 13 cm. In goede staat.

4x Chinese plaquettes
Startpreis 400 EUR

Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse diepe Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Twee scherven gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In redelijke staat.

2x Chinese vazen
Startpreis 400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Chinese censer
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen censer op drie poten. Met bruin/groen craquele glazuur. Afmeting: 10,5 x Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kop en schotel
Startpreis 400 EUR

Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Sang de Boeuf. Afmeting: 20 x Ø 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord
Startpreis 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse trekpot
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Craquele glazuur. Afmeting: 8 x 12,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 400 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vleesschalen
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met floraal/goud decor. Eén gecontourneerd. Afmeting: 27,5 x 22 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen octagonale schaal met lichtgroen glazuur, Familie Rose coulissen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Chinese riemhaak van jade
Startpreis 400 EUR

Chinese jade gestoken riemhaak met drakenkop. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.

Zilveren theepot
Startpreis 400 EUR

Zilveren chinese theepot, versierd met floraal graveerwerk en een hoog hengsel met bamboedecor. 7x10x16cm. ca 195 gram. Minimaal deukje. In goede staat

3 Haarpinnen
Startpreis 400 EUR

Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...

2x Chinese stoelen
Startpreis 500 EUR

Twee Chinese houtgestoken stoelen met paradijsvogel/floraal snijwerk + parelmoer inlegwerk. Afmeting: 110 x 74 x 65 cm. In goede staat.

Grote Arita kan
Startpreis 500 EUR

Grote Japanse porseleinen schenkkan Arita met Floraal decors en craquele glazuur. 17e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 15

Chinese vaas
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met tuin/paradijsvogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese gele schaal
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.

Chinese drinkbeker
Startpreis 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren in tuin/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 10 cm. In goede staat.

Zeldzame Queng Lung drinkbeker
Startpreis 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,6 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.

Chinese vergulde boeddha
Startpreis 500 EUR

Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal met drakendecor
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.

2x Chinese houders
Startpreis 500 EUR

Twee antieke Chinese messing met parelmoer belijmde houders met figuren in landschap decor. Afmeting: 7,6 - 8,4. cm In goede staat.

Chinees ivoren figuur
Startpreis 500 EUR

Vroeg Chinese (mammoet) ivoren geisha met kind. 16e - 17e Eeuw. Hoofd mist bij kind. Afmeting: 14,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees snijstuk van agaat
Startpreis 500 EUR

Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.

2 Kapitale cloisonne vazen
Startpreis 600 EUR

Twee grote Japanse cloissonne siervazen met florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 26 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kakiemon schaal
Startpreis 600 EUR

Antieke Japans porseleinen kakiemon schaal. Bloemvormig met floraal decor. Afmeting: 4 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken
Startpreis 600 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas
Startpreis 600 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rolvaas met wit glazuur. Afmeting: 44 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinese bordjes, 18e eeuw
Startpreis 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met figuren in tuin decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chips. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Gebedsmolen
Startpreis 600 EUR

Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.

Chinese Kang Xi kom
Startpreis 650 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal/insekten decor. Geribbeld. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/insekten decor. Afmeting: 32,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Antieke wierookbrander
Startpreis 700 EUR

Antieke Chinese wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 7 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari terrine+onderschotel
Startpreis 700 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen terrine op originele onderschotel. Met afbeeldingen van Geisha's, dieren en floraal decor. Afmeting: 13 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees ivoren figuur
Startpreis 700 EUR

Vroege Chinese mammoet ivoren figuur. 16e - 17e Eeuw. Ming op houten console. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Oude Chinese plaquette
Startpreis 700 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 35 cm.
Startpreis 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Chips rand. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Startpreis 800 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bruin glazuur, figuren in landschap/Foo-honden koppen decor. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine wierookbrander met Foo-honden koppen. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Chinese Queng Lung kandelaar
Startpreis 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese Queng Lung kandelaar met landschappen/pagodes decor. Afmeting: 16 x 10 x 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi theepot
Startpreis 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met kostbaarheden decor. Afmeting: 10,3 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Startpreis 2.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen pijpvaas met rondom figuren decor. Twee minimale chips. Afmeting: 41 x Ø 23 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 2.500 EUR

Grote zware Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding met swastika. Afmeting: 34 x 24,3 x 14,8 cm. In goede staat.

Chinese plaquette met boeddha's
Startpreis 4.000 EUR

Zeldzame grote Chinese cloisonne plaquette met bronzen boeddha's in de bergen decor en tekst. Met rood sanderhouten (Zi Tan wood) omlijsting. Afmeting: H 109 x B 67 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Ergebnis: 15 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

2x China-Japan
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Ergebnis: 25 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede
Ergebnis: 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

3x Imari (divers)
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Ergebnis: 35 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

4x Japanse houtsnedes
Ergebnis: 40 EUR

Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Japans Imari bord
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese theetegel
Ergebnis: 40 EUR

Oude Chinese teabrick met stempel, sterren en Chinese tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 40 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...

2x Antiek Chinees porselein
Ergebnis: 40 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.

Celadon kom
Ergebnis: 50 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met reliëf kempvissen decor. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinees speksteen
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Chinees spekstenen keizer op rots. Eén chip bij hand. Afmeting: 20 cm. En een spekstenen stuk met vaasje, rots en vogel decor. Afmeting: 11 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse lampenvoet
Ergebnis: 50 EUR

Zware antieke Japanse lakwerk houten lampenvoet met reliëf figuren in tuin en goud decor. Afmeting: H 39 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas op console
Ergebnis: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.

Japanse kom Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot met figuren decor + 19e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen republiek vazen met pauw decor, tekst en signatuur. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Chinese oude wijsheer
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen Chinese oude wijsheer met stok. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 50 EUR

Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen
Ergebnis: 50 EUR

Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Japans of Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...

4x Imari (divers)
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

3x Imari porselein
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Lot Chinese bloempotjes
Ergebnis: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.

12 Chinese vaasvoeten
Ergebnis: 60 EUR

Twaalf Chinese Houtgestoken vaas consoles divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - Ø 21 cm. In goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Japanse prenten
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

Hocker
Ergebnis: 60 EUR

Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 60 EUR

Aziatische bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Chinees koperen keteltje, vroeg 20e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Chinees koperen keteltje met bamboedecor en chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 11 x 10,5 cm. In goede staat.

Lot diversen Aziatica
Ergebnis: 60 EUR

Lot diversen Aziatica. 20e Eeuw. Onder andere: Satsuma boeddha, kleine kris, Japanse bronzen wierookbrander, olielampje, benen snijwerk, Japanse bronzen vaas, bronzen miniatuur kris met cloisonne, ges...

2x Chinese figuren
Ergebnis: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen figuren met insecten/draken decor + bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2x Chinese bordjes
Ergebnis: 65 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

3x Japans porselein
Ergebnis: 70 EUR

Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

5x Chinese schotels Ø 20 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Vijf Chinees porseleinen diepe schotels met karper decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.