Kavel van 3 diverse munten : 1x Vlaanderen vierlander /dubbele groot ± 1450 Cond.: G, 1x Brugge vuurijzer Karel de Stoute 1433-1477 Cond.: FR en 1x Groningen vlieger/stuiver ± 1485 Cond.: FR
Zeldzaam zilveren rijksdaalder Koning Willem III 1863 ZF
Twee albums met in totaal 43 bladen met de volgende sets per blad: 10x zilveren 1 gulden (tussen 1954 - 1967), 2x nikkelen 1 gulden (1967-1968), 7x zilveren rijskdaalder (tussen 1959 - 1964) en 1x nik...
Collectie munten Juliana 1948-1980: 3x Compleet album "Nederlands munten uitgegeven gedurende de regeringsperiode van koningin Juliana" (per album 10x zilveren 1 Gulden, 7x zilveren rijksdaalder en 2x...
Kavel met diverse munten en penningen: 1x Penning "Nederlandsche Binnen - Beurtvaart Vereeniging N.B.B.V." in doos, klein doosje met 10x 25 cent (tussen 1904 en 1941), 1x Half Dollar 1964 (vermaakt to...
Vier oude Hollandse verzetspanningen, een grote penning dertiog jaar LKG1940-1945, een dag van het verzet Ermelo 2002 Koningin Wilhelmina monogram JCH, een prinses Juliana CJC Wiewecke 1909-40/4 , en ...
Oude bronzen penning "1895 Societe industrielle De Mulhouse A. me Gustave Schaeffer Adreu fecit" ø6,7cm. Cond.: G
Oude Russische muntenset, 1 Kopecka tot 1 Roebel 1989 (Moscow mint) in goede staat
Zilveren Theresia thaler anno 1780. M.Theresia D.C R.imp.Hu.Bo.Reg Archid AUST Dux Burg Gotyr 0,2x4ø cm Cond:R/G
Zilveren rijksdaalder Koning Willem III P/FDC 1870
Complete muntenset wilhelmina van 0,5ct tot en met 2,5 gulden 9 stuks div. jaartallen in originele cassette van de Nederlandse munt.
Zilveren arendschelling van 6 stuiver Zwollen z.j. (16010 Cond.: ZF
Zilveren Generaliteitsgulden Gelderland, overslag 1786/1765, Cond.: PR
Zilveren Philipsdaalder type 1 Gelderland Hertogdom anno 1557.
Zeldzaam zilveren gulden Koningin Wilhelmina 1896 ZF
Zeldzaam zilveren gulden koningin Wilhelmina 1906 ZF
Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1938 grofhaar P
Antiek album postkaarten met veel (hoofdzakelijk) gekleurde postkaarten 1e helft 20e eeuw (o.a. Engeland, Amerika, Frankrijk, Duitsland, Nederland). Allen in originele staat 9,5x23x29cm. Cond.: G
Penning met op de voorzijde een wapenschild, eromheen in een band hondenkoppen en bladmotieven. Op de keerzijde staan o.a. een haas en een hond afgebeeld, in het randschrift "Kon. Ned. Jachtvereen Nim...
Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1932 grofhaar P