Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hummel figuur
Ergebnis: 40 EUR

Oude Hummel figuur. Duitsland. Meisje met kuikens. 1950 - 1955. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

2x Duits Meissen porselein
Ergebnis: 40 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

7x Fayence borden
Ergebnis: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Ergebnis: 35 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3x Hollandse borden
Ergebnis: 35 EUR

Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...

2x Staffordshire honden
Ergebnis: 35 EUR

Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.

3-Delig Petrus Regout kaststel
Ergebnis: 35 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

6x Porseleinen vazen (divers)
Ergebnis: 35 EUR

Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Ergebnis: 30 EUR

Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...

5x Antiek Duits porselein
Ergebnis: 30 EUR

Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...

2x Antiek porselein
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Figurengroep 'Valsspelers'
Ergebnis: 30 EUR

Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.

6x Divers
Ergebnis: 30 EUR

Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.

2x Porseleinen figuren
Ergebnis: 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

3 Delen keramiek
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Ergebnis: 25 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Lot Duits sierporselein
Ergebnis: 25 EUR

Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

3x Duits keramiek
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

3 Delen Delfts blauw
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

Lot Engels keramiek (4x)
Ergebnis: 15 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Porseleinen uil
Startpreis 800 EUR

Grote handbeschilderde poseleinen uil op stam met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Arnhem plateel servies
Startpreis 550 EUR

Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht k...

18e Eeuws Frans theeservies
Startpreis 500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans porseleinen theeservies. Gemerkt Potler. Christopher Potler, Rue de Crussol, Paris. Circa 1795. Zes-delig, handbeschilderd met fruit/goud decor. Grote kom dunne haarlijn, thee...

2x Antieke Egyptische figuren
Startpreis 500 EUR

Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aapachtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.

KPM dekselpot
Startpreis 500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...

2x Bisquit putti's
Startpreis 500 EUR

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Meissen figuur, 1880
Startpreis 450 EUR

Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Antieke Duitse steengoed kan
Startpreis 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse steengoed kan met tinnen gegraveerd deksel en tekst, Studentika. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

6-Persoons Royal Copenhagen servies
Startpreis 400 EUR

Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

3-Delig Tichelaar kaststel
Startpreis 400 EUR

Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.

Ludwigsburg figuren
Startpreis 350 EUR

Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Spaanse voorraadkruik
Startpreis 350 EUR

Grote 18e eeuwse Spaanse voorraad kruik, amphora. in gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 82 x Ø 46 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica bustes
Startpreis 300 EUR

Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.

3x Delftse schotels
Startpreis 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 300 EUR

Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Delfts Fayence figuur
Startpreis 300 EUR

17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

2 Sets Empire kratervazen
Startpreis 280 EUR

Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.

Antiek porseleinen figuur, 1930
Startpreis 260 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Startpreis 250 EUR

Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 250 EUR

Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 250 EUR

Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.

Delftse schenkkan
Startpreis 250 EUR

Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Delftse borden
Startpreis 200 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.

2x Platelen vazen
Startpreis 200 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen hinde figuur
Startpreis 200 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.

Grote Delftse sierschotel
Startpreis 200 EUR

Zeer grote gecontourneerde Delftse Porseleyne Fles wandschotel met floraal decor. 1930 - 1955. A. van den Berg. Afmeting: Ø 53 cm. In goede staat.

Nymphenburg beeld, Hinde
Startpreis 200 EUR

Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.

Meissen taartschaal
Startpreis 200 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.

Delftse vaas, 1930
Startpreis 200 EUR

Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.

Majolica paraplubak
Startpreis 180 EUR

Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.

4x Delftse borden
Startpreis 160 EUR

Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Nymphenburg kop en schotels (7x)
Startpreis 150 EUR

7x Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Circa 1900. Handbeschilderd, floraal. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 5,5 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Gouda platelen lampenvoet, 1920
Startpreis 150 EUR

Zeldzame Zuid-Holland Gouda platelen lampenvoet. Decor slang. Schilder S.V. Circa 1920. Afmeting: 37 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Majolica schaal
Startpreis 150 EUR

Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal met floraal decor. Ontwerp Alfred Kusche, Baden 1447. Art Deco. Afmeting: 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Porseleinen Sitzendorf figuur
Startpreis 150 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Stel gekleed in Barok kledij. Twee vazen verso. Tweede helft 20e eeuw. Vingertop mist, stukje hoofdbedekking vrouw af. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Heilig wandkruis
Startpreis 150 EUR

Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen plaquettes
Startpreis 150 EUR

Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

2x Rosenthal figuren
Startpreis 150 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Meissen bord
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Grote terracotta schaal
Startpreis 150 EUR

Grote antieke Spaanse terracotta beschilderde schaal. In gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 22 x Ø 59 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuws 4-pas tegeltableau
Startpreis 140 EUR

17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.

Rosenthal plaquette
Startpreis 140 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Selb Bavaria. Entwurf Ferdinand Liebermann. Vrouw met leeuw. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Majolica piedestal
Startpreis 125 EUR

Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startpreis 100 EUR

Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Porseleinen inktstel
Startpreis 100 EUR

Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Weense bokaal vaas
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Weense porseleinen dekselbokaal, kobaltblauw met goud decor en gelithografeerde figuren decors. Circa 1880. Afmeting: 36 x Ø 13 cm. In goede staat.

Duits servies
Startpreis 100 EUR

Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

3x Deens porselein
Startpreis 100 EUR

Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Porseleinen jachthond
Startpreis 100 EUR

Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Verzameling Cabinet Cats
Startpreis 100 EUR

Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

2x Delftse vazen
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Rosenthal beeld, Kalf
Startpreis 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.

3x Makkumer schotels
Startpreis 90 EUR

Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.

6x Samson bordjes
Startpreis 90 EUR

Zes 19e eeuwse porseleinen Samson bordjes. Frankrijk. C.P. en Co Mehun gemerkt. Wapen/floraal en goud decor. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.

Sitzendorf figurengroep, 1930
Startpreis 90 EUR

Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.

Grote Zuid Europese tegel
Startpreis 80 EUR

Grote zware Zuid Europese tegel in lijst. 20e Eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Vesting aan de kust. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.

Verzameling W.H. Goss porselein (16x)
Startpreis 80 EUR

Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Engelse portre montre
Startpreis 80 EUR

Antieke Engelse keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.

5x Petrus Regout kommen
Startpreis 80 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.

3x Grote kommen
Startpreis 80 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.

4 deksel terrines
Startpreis 80 EUR

Vier antiek porseleinen Rokoko Barokstijl deksel terrines met Florale/goud decors. Gemerkt R.C. Bowbliou Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: 21 - 25 cm. Minimale chip mogelijk en verder in goede staat.

3x Bisquit porseleinen éénhoorns
Startpreis 80 EUR

Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum'
Startpreis 80 EUR

Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

9x Oude wandtegels
Startpreis 80 EUR

Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Ovale Perzische tegel
Startpreis 80 EUR

Grote ovale handbeschilderde Perzische ovale tegel met dansers. Polychrome. Afmeting: 36 x 26 x 2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts Fayence bord
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse vazen
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Startpreis 70 EUR

Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek aardewerk+ porselein
Startpreis 70 EUR

Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...

2x Plateel, Vazen
Startpreis 70 EUR

Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

2x Dresden figuren, 1900
Startpreis 70 EUR

Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.

3x Engelse Staffordshire honden
Startpreis 70 EUR

Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..

Lot met 35 antieke wandtegels
Startpreis 70 EUR

Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Royal Copenhagen schaal
Startpreis 60 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.