Oude Hummel figuur. Duitsland. Meisje met kuikens. 1950 - 1955. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...
Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...
Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...
Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.
Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde poseleinen uil op stam met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht k...
Zeldzaam 18e eeuws Frans porseleinen theeservies. Gemerkt Potler. Christopher Potler, Rue de Crussol, Paris. Circa 1795. Zes-delig, handbeschilderd met fruit/goud decor. Grote kom dunne haarlijn, thee...
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aapachtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse steengoed kan met tinnen gegraveerd deksel en tekst, Studentika. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: 25 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.
Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Spaanse voorraad kruik, amphora. in gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 82 x Ø 46 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.
Zeer grote gecontourneerde Delftse Porseleyne Fles wandschotel met floraal decor. 1930 - 1955. A. van den Berg. Afmeting: Ø 53 cm. In goede staat.
Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
7x Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Circa 1900. Handbeschilderd, floraal. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 5,5 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Zuid-Holland Gouda platelen lampenvoet. Decor slang. Schilder S.V. Circa 1920. Afmeting: 37 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal met floraal decor. Ontwerp Alfred Kusche, Baden 1447. Art Deco. Afmeting: 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Stel gekleed in Barok kledij. Twee vazen verso. Tweede helft 20e eeuw. Vingertop mist, stukje hoofdbedekking vrouw af. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Spaanse terracotta beschilderde schaal. In gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 22 x Ø 59 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Selb Bavaria. Entwurf Ferdinand Liebermann. Vrouw met leeuw. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Weense porseleinen dekselbokaal, kobaltblauw met goud decor en gelithografeerde figuren decors. Circa 1880. Afmeting: 36 x Ø 13 cm. In goede staat.
Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse porseleinen Samson bordjes. Frankrijk. C.P. en Co Mehun gemerkt. Wapen/floraal en goud decor. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Grote zware Zuid Europese tegel in lijst. 20e Eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Vesting aan de kust. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.
Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Vier antiek porseleinen Rokoko Barokstijl deksel terrines met Florale/goud decors. Gemerkt R.C. Bowbliou Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: 21 - 25 cm. Minimale chip mogelijk en verder in goede staat.
Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Grote ovale handbeschilderde Perzische ovale tegel met dansers. Polychrome. Afmeting: 36 x 26 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.