Aparte oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, tekst en bodemmerk. Hoge handgrip. Afmeting: 18,5 x 14 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstkommen met deksel. Eén kom gelijmd. Familie Rose met optocht decor. Bodemmerk. Afmeting: 9 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenschotel met craquele glazuur, draak met goud, florale decors. Met bodemmerk en verso ook bewerkt. Afmeting: 8,5 x 53 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met goud en druivenblad decors. Biedermeier-stijl. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Twee Duitse Meissen porseleinen dekseldoosjes met florale en goud decor. 20e Eeuw. Kleinere heeft chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen vaas met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Duits porselein. Bestaande uit: Twee maal handbeschilderde Meissen borden met florale decor, 19e eeuw + één K.P.M. porseleinen verdeelschaal. Afmeting: 22,5 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Tweede helft 20e eeuw. Met roze floraal decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, theezeef + twaalf kop en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. Minimale chip ...
Grote oude Duitse Bavaria porseleinen vaas met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vier grote witte porseleinen figuren. De vier jaargetijden. Gemerkt Napels. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 26 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Uitgebreid eetservies met goud en romantische figuren decors. Circa 1980. Bestaande uit: Zes grote borden, zes diepe borden, twaalf ontbijtborden, theekan, melkkan, suikerpot, botervloot, sauskom, vij...
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal oud Herend porselein. Floraal + goud. Bestaande uit: Bonbonniere + Schaaltje in bladvorm + Kop en schotel. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Jugendstil vazen met vrouwenfiguren. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette. Kind in de duinen. Gesigneerd Dié. Circa 1880. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen tafellamp met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal Herend porselein met florale en vogel decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bonbonniere + kandelaar + lucifershouder. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord chip. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese balustervormige vaas op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø/ 76 x 30 cm ø. In goede staat.
Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met emaille florale/draken decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese? keramieken siervazen met verlopen groen-geel glazuur, Foo-honden en figuren. Beide vazen bovenrand chip gelijmd. Circa: 1900. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...
Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met florale decors en groene glazuur. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Twee borden, floraal, 18e eeuw, enkele chips. Eén kom, 18e eeuw, haarscheur. Eén vingerschaal, 19e eeuw. Eén bord met draken en...
Groot oud Chinees jade snijstuk op houten console met paradijsvogels en andere vogels. Afmeting: 43 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale + goud decor. Eén bord chip. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.