Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schalen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gecontourneerd. China of Arita Japan. Afmeting: 5 x ø 15,2 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, kapot. Wijnflacon, kapot. Vaasje, circa 1900, kapot. 2x capucijner kop + 1x schotel, chip kopje. 18e Eeuws bord, kapot. Chinese capucij...
Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen wierookbrander met bodemmerk en collectie zegel. Verlopen glazuur. Afmeting: 9 x ø 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met craquele glazuur, bodemmerk en collectie zegel. Afmeting: 21 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek (14x) Chinees porselein. Kantonese vazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/paard decor. Handbeschilderd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese miniatuur vaasjes. Knobbelvaas één chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Engels Royal Albert servies. Decor Connoisseur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Melk/suiker set, 7x kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met figuren decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 x ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse schalen, Foo-hond, tekst, floraal, bodemmerk, goed. Eén pap-bordje, Familie Rose/vogel decor, haarlijn. Eén kom, Amsterdams' Bont, haarlijnen. Afmet...
Aparte 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met landschap + witte florale decors. Tuit beschadigd. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 20 x ø 11 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén maal Kang Xi vaas met figuren decor, gelijmd. Eén maal Kang Xi vaas met figuren in coulissen decor, scherf gelijmd. Twee vazen met kostbaarh...
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met Familie Noir figuren decor, vogels en bloemen. Circa 1920. Houten basement met messing montuur. Afmeting: H 82 x ø 21 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Twee vazen minimale chip. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 x ø 20 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese gemberpotten. Eén Familie Rose vaas, republiek, bodemmerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica jardiniere met floraal/vogel decor. Genummerd. Circa 1915. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 21 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Nymphenburg porseleinen schotels. Met handbeschilderd landschap decor. München 1880. Echter 1980 Münchener Rückversicherungs Gesellschaft. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Duitse Stadt Meissen porseleinen servies. Circa 1930. Bestaande uit: 1x Theekan, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x borden. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat. 1 kopje gelijmd.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met gouden sluiervissen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met Foo-hond en bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 17,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Vazen, dekselpotten, schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Eén maal Queng Lung, floraal. Eén maal vaas decor, chips. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: 9 x ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Tuit mist. Afmeting: 23 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decors. Eén gaaf. Twee met chips. Eén met haarscheur. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige Kang Xi schotels met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinees/Japans Familie Rose bord. Met figuren met koets/hert/kraanvogels en goud decor. Bodemmerk. Eind 19e eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.
60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur en bronskleurige figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 25 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Delftsblauwe Fayence brievenhouder. Circa 1900. Kroon gelijmd. Achterpoot/standaard gelijmd. Afmeting: 32 x 30 x 15 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in Kang Xi stijl. Met floraal/voorwerpen decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 30 x ø 11,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Petroleumlamp, servies, vazen, dekselpotten. Diverse merktekens. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotje decor. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 15,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trompetvaas met rondom figuren en florale decors + zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Gerestaureerd. Afmeting: 36 x ø 22 cm. In redelijk staat.
Zeldzaam 19e eeuws Japans goud Imari porseleinen deel servies. Bestaande uit: 9x schotels, waarvan 1 beschadigd, 3x kopjes, waarvan 1 beschadigd, melk + suikerpot, tassa met haarlijn, theepot met rand...
Grote majolica bloempot met onderschaal. Gedecoreerd met fratzen en fruit-guirlandes. Neo Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 46 cm. In goede staat.
Aardewerk bord met opschrift 'IXe Olympiade-Amsterdam 1928'. Rand met zes diverse en sportieve afbeeldingen. Achterkant gemerkt Sociéte Céramique Maastricht Holland. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén goed. Eén haarlijn + chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen servies. Circa 1900. Maison J. Dimièr Genève. Handbeschilderd, floraal + goud. Bestaande uit: 13 kopjes, 9 schotels + melkkan. Eén chip, één reparatie. Afmeting: 7...
Negen antieke Chinees porseleinen borden. Zes maal Familie Noir, bodemmerk, floraal, 19e eeuw, Japan? Drie maal blauw/wit, bodemmerk, floraal, 18e eeuw. Eén chip. Afmeting: ø 18 - 19 cm. In goede staa...
Acht maal divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Vier Familie Rose schotels. Eén bordje met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes, één zotje, 18e - 19e eeuw, één chip. Eén deks...
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse diepe Chinese schotel met Lange Lijs, zotje decor en swastika's. Afmeting: 6,5 x ø 23,7 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen tazza's. Twee maal Kutani, circa 1900. Eén maal van keramiek, Reil et Monterrau Paris. Chip + haarlijn. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Imari sierschotel met roofvogel en gouden florale decors. Afmeting: 11 - ø 52 cm. In goede staat.
Zéér grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met zes-tekens bodemmerk. Met vogels in bloesem decor. Afmeting: ø 59 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen bloempot met voorwerpen en florale decor. Afmeting: 32 x ø 28 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Duits Fürstenberg servies met ranken en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2 kannen, suiker/melk set, 7 ontbijtborden, 7 grote borden, 7 soepborden, 6 eierdoppen, 7 kop + schotels, 2 ka...
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.