Twee eikenhouten gesneden Mechelse stoelen ca. 1880 met druivenranken-motief en velours stoffering 110x40x42cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G
Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.
Mahoniehout fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870. Paneel schrijfblad gescheurd, verder in goede staat. Binnenleven met lades en vakverdeling 167x107x47cm. Cond.: R
Eikenhouten Hollands buffet ca. 1910 met facetgeslepen spiegel en gebogen glas. met floraal snijwerk en in goede staat 120x50x190cm.
Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat
Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier Chaise Longue met handgestoken voorkant en toelopende rugleuning ca. 1850 in goede staat 100x68x160cm.
Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.
Frans Art Nouveau eikenhouten handgestoken buffetkast met spiegel en geslepen glas ca. 1900 in zeer goede staat met marmeren blad
Eikenhouten Art Deco boekenkast met 3 schappen ca. 1930 in goede originele staat 130x128x29cm.
Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G
Bruin lederen oorfauteuil met uittrekmechanisme 2e helft 20e eeuw, geheel staand op houten pootjes in goede staat 100x78x90cm.
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Vroeg 19e eeuwse tafel van mahoniehout en mahoniehout fineer (lichte fineerschades), In originele staat 63xø80cm. Cond.: R-G
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1920 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken 19e eeuwse stoel, ca. 1860, Louis Philippe met prachtig floraal snijwerk en goede velours stoffering. 133x65x70cm. Cond.:G
Twee breistoeltjes: 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G en 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffer...
Zware mahoniehouten armfauteuil met velours stoffering in goede staat
Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.
Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.
Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.
Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engeland. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R
Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R