Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G
Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G
Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G
Kristallen robijnrode likeurset (7-delig) ca. 1890; karaf en 6 glazen, gegraveerd met rocailles. 1 Glas chip van de voet af, verder goed 11-22cm. Cond.: G
Drie delen opaline glas ca. 1870; 2x handbeschilderde vaasjes met bloemendecor (1 rand gelijmd) 11xø6cm. en 1x sierschotel met portret (2 chips) 3xø19,5cm. Cond.: R
Prachtig gebrandschilderd glas-in-lood venster, Plechelmus kerk? met figuren en putti, 1887-1995 Twentse matth passi 59x41cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen tafelaansteker in goede originele staat 8xø7cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x grote bewerkte schaal op hoge voet 25xø32cm. en 1x tafelschaal op hoge voet met gouddecor 26xø17cm. Cond.: G
Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U
Bijzondere zesdelige menageset met diamantslijpsel. Bestaande uit zout- en peperstrooier, mosterdpotje en stel olie- en azijnkarafjes met stop. Het geheel in een glazenhouder in de vorm van een auto. ...
Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G
Aparte oude glazen karaf 1e helft 20e eeuw, gemaakt van transparant/wit/blauw en zwart glas, in goede staat 22xø13cm. Cond.: G
Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.
Twee delen antiek blauw geslepen kristal; 1x dekseldoos en 1x suikerstrooier (chips binnenrand) 12-16cm.
Kristallen stolpje met Hollands zilveren knop met parelrand afgewerkt 835/000, H.12xø10cm., Cond.:U
Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G
Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.
Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G
Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede originele staat 11cm.
Kavels divers antiek kristal (waaierkristal). 21 Delen o.a; 2 schalen, 4 onderzetters, 12 messenleggers en 3 vaasjes, minimale chips Cond.: R-G
Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.
Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G
Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G
Kleine Duitse glazen pul met tinnen deksel en witglazen voorstelling van jongen met tak ca. 1880, 11x8xø6cm.
Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.
Kavel diverse karaffen (6x) 20e eeuw, 1 zonder stop. Geslepen of gegraveerd 20-38cm. Cond.: R-G
Antiek 6-delig ruitkristallen tafelset met tablet (chip af), zout-, peper-, mosterdpotje en olie & azijnstel. 26x13x6cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.
Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G
Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G