Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.
Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Vier diverse oude camera's; 1x Shanghai No. 32870, 1x Paxette electromatic Germany, 1x Canon autozoom 814 electronic en 1x Paillard B8 10-26cm. Cond.: R-G
Roodkoperen beddepan en een zware gietijzeren heksenketel 18e-19e eeuw in goede originele staat 17x28cm. en 97cm.
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.
Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.
Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G
Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.
Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R
Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G
Bronzen zakhorloge standaard met twee putti ca. 1890 in goede originele staat 15x7x11cm. Cond.: G
Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G
Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.
Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G
Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.
Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.
Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.
Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.
Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.
Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G
Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.
Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G
Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G
Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.
Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R
Twee geëmailleerde kannen (koffie- en theekan) ca. 1900 met bloemendecor in goede originele staat 15-26cm.
Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G
Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...
Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.
Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G
Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G
Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G
Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G
Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G
Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat
Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G
Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.
Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G
Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G
Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.
Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G
Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G
Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G
Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R
Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G
Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.
Kavel oude/antieke messing mondstukken van blaasinstrumenten 6,5-9cm. Cond.: G
Bronzen aandenken v.d. Spaanse schepen Viscaya en Almirante Oquendo 1898 met opschrift "Cast from metal taken from the spanisch armored cruisers Viscaya and Almirante Oquendo, destroyed ny the United ...
Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G
Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.
Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G
Twee keramieken dienbladen ca. 1900; 1x groot met bloemendecor (handgrepen missen) 41x32cm. en 1x kleiner model (tablet kapot) 33x23cm. Cond.: M
Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.
Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.
Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schilpad missen 5x18x9cm. Cond.: R
Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R
Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...
Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G