Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.
Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.
Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing staafbarometer. Tonnelot a Paris. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhout gestoken heilig kruis met corpus christi. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
19e Eeuws heilig kruis met ivoren corpus christi. Afmeting: 25 x 16 x 3 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen wastobbe met afloop op gietijzeren houder. Afmeting: 57 x 76 cm ø. In goede staat.
Duits Schwarzwald houtgestoken kruisbeeld met benen corpus christi. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vergulde Empire-stijl hanglamp met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.
Tiffany-stijl glas in lood stijl tafellamp in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Verlichte Tiffany-stijl piedestal met glas-in-lood. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.
Dubbel Indonesisch houtgestoken wandmasker. Kussende man/vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 80 x 28 cm. In goede staat.
Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.
Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee Tiffany glas-in-lood raamhangers, floraal. Afmeting: 90 x 42 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood raamhangers. Abstract. Afmeting: 81 x 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.
Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee boekensteunen met chromen windhonden op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met brander. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.
Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Een 19e eeuwse beddenkruik, en een Tiel Holland bonbonniere. Afmeting: 30 -18 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse koperen bunsenbranders. Afmeting: 21 - 44 cm. In goede staat
Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Geribbelde dames sigaretten aansteker, gemerkt Cartier Paris Nr.: F 69573. En een aansteker gemerkt Dunhill, made in Switzerland en diverse internationale patend nr. Afmeting: 12,5 cm en 6,5 cm. In go...
Antieke plated opvouwbare langwerpige, ton-vormige kurkentrekker. Afmeting: 7 x 7 cm. In goede staat.
Ovaal beschilderd dekseldoosje met afbeelding van Duitse keizer op het deksel. Circa 1900. Afmeting: 6 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met koperen waag en schalen. Afmeting: 48 x 40 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 39 x 37 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke messing kaarskandelaren. Neo Gotisch / Neo Barok. Afmeting: H 47 -63 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen. Onder andere: Eén maal porselein, gemerkt Burgmann/adelaarskop. En twee maal aardewerk met jachtvoorstelling. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil Kaiserzinn vaas met florale decors. Circa 1910. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Zuid Amerikaans houtgestoken beeld. Krijger met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen stalampen met glazen kappen. Midden 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse bronzen monnikenbel. Afmeting; 16 x 8 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Amsterdamse school-stijl wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Oude Turkse koperen tafellamp met albasten poot. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.
Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee grote 18/19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten humidor. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 23 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Antieke scheermessenset met ivoren heften. C.V. Heljestrand Sweden Lemet. In coromandel-houten houder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafelbel met haan. Circa 1890. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.
Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antieke koper bewerkte handspiegel, facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout gemonteerd. Circa 1920. Afmeting: 24 x 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Man met kalebas en jongen met stok. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.
Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat
Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.
Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...