Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee-delig Art Deco inktstel
Ergebnis: 40 EUR

Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Koperen reliëf wandplaten
Startpreis 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.

Inktstel (houtsnijwerk konijnen)
Startpreis 70 EUR

Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.

Empire-stijl messing hanglamp
Startpreis 370 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.

Keramieken dienblad, 1915
Startpreis 30 EUR

Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Borstelkastje
Startpreis 30 EUR

Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.

Pijp + kruithoorn
Ergebnis: 45 EUR

Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Franse messing staafbarometer, 1900
Startpreis 120 EUR

Antieke Franse messing staafbarometer. Tonnelot a Paris. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke strijkijzer
Startpreis 20 EUR

Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Houten crucifix
Startpreis 120 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhout gestoken heilig kruis met corpus christi. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

19e Eeuws heilig kruis
Ergebnis: 145 EUR

19e Eeuws heilig kruis met ivoren corpus christi. Afmeting: 25 x 16 x 3 cm. In goede staat.

5-Delige Biedermeier rookset
Startpreis 60 EUR

Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.

Houten drankvat op houder
Startpreis 50 EUR

Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.

Koperen wastobbe
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke koperen wastobbe met afloop op gietijzeren houder. Afmeting: 57 x 76 cm ø. In goede staat.

Kruisbeeld
Startpreis 50 EUR

Duits Schwarzwald houtgestoken kruisbeeld met benen corpus christi. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Weegschaal met gewichten
Ergebnis: 50 EUR

Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.

Ketel met onderstel
Ergebnis: 27 EUR

19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2 Plated glazen karaffen
Startpreis 35 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Empire-stijl hanglamp
Ergebnis: 80 EUR

Vergulde Empire-stijl hanglamp met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.

Tiffany lamp, Eend
Ergebnis: 40 EUR

Tiffany-stijl glas in lood stijl tafellamp in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Verlichte Tiffany-stijl piedestal
Ergebnis: 195 EUR

Verlichte Tiffany-stijl piedestal met glas-in-lood. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.

Indonesisch wandmasker
Startpreis 120 EUR

Dubbel Indonesisch houtgestoken wandmasker. Kussende man/vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 80 x 28 cm. In goede staat.

Lamp als zonnewijzer
Ergebnis: 85 EUR

Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.

Lot branders etc.
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Grote 10-lichts kroonluchter
Startpreis 150 EUR

Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.

2x Tiffany raamhangers
Ergebnis: 130 EUR

Twee Tiffany glas-in-lood raamhangers, floraal. Afmeting: 90 x 42 cm. In goede staat.

2x Tiffany raamhangers
Ergebnis: 80 EUR

Twee Tiffany-stijl glas-in-lood raamhangers. Abstract. Afmeting: 81 x 41 cm. In goede staat.

Messing wandbord
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.

Doos divers plated
Ergebnis: 50 EUR

Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.

Microscoop in kist, 1920
Startpreis 80 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Boekensteun, Windhonden
Ergebnis: 80 EUR

Twee boekensteunen met chromen windhonden op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Natuurstenen piedestal met verlichting
Ergebnis: 70 EUR

Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.

Antieke koperen koffiekan, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Koperen kraantjeskan met brander
Startpreis 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met brander. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Oosterse documentenkist
Startpreis 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

Kruisbeeld, 1900
Ergebnis: 25 EUR

Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Oude glazen etagere
Startpreis 25 EUR

Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.

Grote samovaar, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Houten staande lamp, 1920
Startpreis 100 EUR

Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Engels kamerscherm, 19e eeuw
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startpreis 80 EUR

Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen kraankan+comfoor, 1800
Ergebnis: 70 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, Kruik + bonbonniere
Ergebnis: 65 EUR

Twee delen antiek tin. Een 19e eeuwse beddenkruik, en een Tiel Holland bonbonniere. Afmeting: 30 -18 cm. In goede staat.

Houten vogelkooi
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.

3x Bunsenbrander
Ergebnis: 50 EUR

Drie voor-oorlogse koperen bunsenbranders. Afmeting: 21 - 44 cm. In goede staat

Schwarzwald humidor, 1900
Startpreis 70 EUR

Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.

2x Aanstekers, Dunhill+Cartier
Ergebnis: 70 EUR

Geribbelde dames sigaretten aansteker, gemerkt Cartier Paris Nr.: F 69573. En een aansteker gemerkt Dunhill, made in Switzerland en diverse internationale patend nr. Afmeting: 12,5 cm en 6,5 cm. In go...

Antieke plated kurkentrekker
Ergebnis: 35 EUR

Antieke plated opvouwbare langwerpige, ton-vormige kurkentrekker. Afmeting: 7 x 7 cm. In goede staat.

Beschilderd dekseldoosje
Startpreis 50 EUR

Ovaal beschilderd dekseldoosje met afbeelding van Duitse keizer op het deksel. Circa 1900. Afmeting: 6 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse weegschaal
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met koperen waag en schalen. Afmeting: 48 x 40 x 21 cm. In goede staat.

Kistje met plated bestek
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.

Antieke emmer/stoof
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 39 x 37 cm ø. In goede staat.

3x Kandelaren, divers
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude/antieke messing kaarskandelaren. Neo Gotisch / Neo Barok. Afmeting: H 47 -63 cm. In goede staat.

3x Bierpullen
Startpreis 20 EUR

Drie oude Duitse bierpullen. Onder andere: Eén maal porselein, gemerkt Burgmann/adelaarskop. En twee maal aardewerk met jachtvoorstelling. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Set messing Art Deco kandelaren
Startpreis 70 EUR

Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.

Tinnen bloemenvaas
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse Jugendstil Kaiserzinn vaas met florale decors. Circa 1910. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaar
Startpreis 50 EUR

Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Houten beeld, Zuid Amerika
Startpreis 60 EUR

Zuid Amerikaans houtgestoken beeld. Krijger met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2x Bronzen stalampen
Ergebnis: 90 EUR

Twee grote bronzen stalampen met glazen kappen. Midden 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.

Tibetaanse bronzen bel
Startpreis 200 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen monnikenbel. Afmeting; 16 x 8 cm ø. In goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Wandlamp, Amsterdamse school-stijl
Ergebnis: 60 EUR

Amsterdamse school-stijl wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Tinnen kruik (moffenkruik)
Startpreis 80 EUR

Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Turkse koperen tafellamp
Startpreis 40 EUR

Oude Turkse koperen tafellamp met albasten poot. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Art Deco kerkkandelaren
Startpreis 70 EUR

Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.

Koperen kraantjeskan, 1820
Startpreis 60 EUR

Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.

2 Bronzen kandelaren, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee grote 18/19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.

3 Knijpflessen met tin
Startpreis 40 EUR

Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Antieke humidor, 1920
Startpreis 50 EUR

Antieke eikenhouten humidor. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 23 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Antieke scheermessenset
Startpreis 80 EUR

Antieke scheermessenset met ivoren heften. C.V. Heljestrand Sweden Lemet. In coromandel-houten houder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Briefopener, Napoleon
Startpreis 180 EUR

Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen tafelbel (kloosterbel)
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

Bronzen tafelbel, 1890
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse bronzen tafelbel met haan. Circa 1890. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Franse sta-lamp 'Paix Travail'
Startpreis 310 EUR

Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.

Groot beeld als tafellamp
Startpreis 220 EUR

Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Koperen handspiegel, 1900
Startpreis 25 EUR

Antieke koper bewerkte handspiegel, facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Lederen sigarenkoker met zilver
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.

Oosterse staande olielamp, 1900
Startpreis 120 EUR

Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Plaquette met hond
Startpreis 30 EUR

Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout gemonteerd. Circa 1920. Afmeting: 24 x 24 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Startpreis 170 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Japanse benen figurengroep
Startpreis 170 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Man met kalebas en jongen met stok. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Portugese Joodse kandelaar
Startpreis 200 EUR

Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.

Toneelkijker, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Arabische wandelstok
Startpreis 50 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Franse turfkist
Ergebnis: 35 EUR

Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.

Bronzen lamp leeuw
Startpreis 275 EUR

Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.

Rococo-stijl spiegel
Ergebnis: 230 EUR

19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat

Benen schedel
Ergebnis: 100 EUR

Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne wierookpot
Startpreis 380 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.

Jugendstil lamp
Startpreis 150 EUR

Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Lot antiek tin, 19e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

Palissander kist, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.

Sieradenkistje
Ergebnis: 45 EUR

Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.

5 Delen Asiatica
Startpreis 35 EUR

Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...