Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.
Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur Dogan 20e eeuw in goede staat 71cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen empire stijl kaarskandelaren met marmer, lekrand mist, 4 lichts inclusief kaarsdovers, 2e periode, marmer gaaf. 42cm Cond:R/G
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Gecontourneerde wortelnoten casete met spiegel interieur. Voorzien van 12 zilveren theelepels en een suikerschep. 12 Theelepels met een puntbak en puntfilet steel met dubbele filetrand voorzien van mo...
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Vier delig bronzen verzilerde bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.
Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.
Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G
Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G
Oud Frans emaille reclambord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G
Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.
Grote antieke staande olielamp omstreeks 1890, geelectrificeerd, in goede staat Compositie metaal, 98cm.