Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.
Lot divers oud koperwerk en tin 20e eeuw. o.a. koffiemolen, gegraveerd tablet, tinnen borden, kaarskandelaren, en een bierpul(10x) 16-65cm Cond:R/G
Vier delen divers antiek, een plated neurs met kralen, een lederen doosje omstreeks 1900 met papierportret en vergulde omlijsting, een beursje met emaille plaquetees 19e eeuw(beschadigd) en een ivoor ...
Chinees mahoniehouten dienblad met bandintarsia en messing grepen 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x36cm. Cond.: G
Twee delen antiek 19e eeuw: 1x roodkoperen kraantjeskan en 1x jardiniere van compositie metaal 30-39cm. Cond.: G
Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G
Zeveb delig Art Deco messing theeset omstreeks 1920 gemerkt G.S.H in zeer goede staat, 22x39x25cm
Tinnen Bouloir met brander omstreeks 1880 licht bedeukt, Cond:R/G
Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G
Antieke koperen ketel op (brander) comfort omstreeks 1900 31cm Cond:G
Drie oude dekseldozen, een antieke blikken dekseldoos met beschildering, een Japanse lakdoos met vogeldecor, en een dekseldoos met houtgesneden vlinderdecor. 16-26cm Cond:G
Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.
Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G
Kavel diversen "jacht": 2x gewei reebok, 2x jachtmes, 1x lampenvoet gewei, 1x opener en 1x houder.Cond:G
Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G
Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G
Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G