Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lampje met Pierrot
Startpreis 275 EUR

Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.

Dolk 1866
Startpreis 250 EUR

Spaanse gegraveerde dolk met opschrift "Toledo 1866" en hoornen heft in goede originele staat 34,5cm.

Tuibeeld, putti met bak
Startpreis 250 EUR

Groot oud cement gegoten tuinbeeld ca. 1900, voorstellend een putti met mand (beschadigd) 116cm. Cond.: R

Metaal-ikoon, Pokrov
Startpreis 250 EUR

Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Pokrov 19x10,7x0,3cm. Cond.: R-G

2 Sevres kandelaars
Startpreis 250 EUR

Twee oude bronzen 2-lichts Sevres kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x9cm.

Enkelloops voorlader
Startpreis 250 EUR

Enkelloopse 19e eeuwse voorlader, genummerd en gestempeld 112cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Ikoon 19e eeuw met porseleinen plaquette, voorstellend Heilige Seraphim. In koperen montuur 6x4,5x0,6cm. Cond.: G

Bronzen vaas
Startpreis 240 EUR

Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G

Chinese vaas met vogels
Startpreis 230 EUR

Grote bronzen Chinese dekselvaas met diverse vogels. Gesigneerd 20e eeuw in goede originele staat 89x40xø23cm.

Tibetaans hoofddeksel, vogels
Startpreis 225 EUR

Antiek Tibetaans hoofddeksel met plated paardendecor, vogels, bloemen etc. In goede originele staat 26xø20cm.

Hanglamp, 3 kelkjes
Ergebnis: 225 EUR

Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G

Schaakspel
Ergebnis: 260 EUR

Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G

Lampevoet
Startpreis 220 EUR

Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G

Staande messing kandelaar
Startpreis 200 EUR

Grote oude messing 5-lichts kandelaar 20e eeuw in Empire stijl met engel 60x27x26cm. Cond.: G

Arabische kromdolk
Startpreis 200 EUR

Oosterse kromdolk met gegraveerd lemmet 30cm. Cond.: G

2 Hoorns des overvloeds
Ergebnis: 210 EUR

Twee historisme bronzen Hoorn des overvloeds met renaissance kenmerken, ramskoppen, ridders etc. ca. 1880. 50x43x30cm.

Metaal-ikoon, Nikolai
Startpreis 200 EUR

Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Nikolai 14x12x0,3cm. Cond.: R-G

Zwitserse officiers sabel
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.

Bijbel met beslag
Startpreis 200 EUR

Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G

Bijbel 1675
Ergebnis: 220 EUR

Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.

Arabische kromdolk
Startpreis 200 EUR

Oosterse kromdolk met paardenhoofd en gegraveerd lemmet 20e eeuw 36cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Klein 19e eeuws ikoon, porseleinen plaquette met koperen omranding, voorstellend moeder Gods met kindje Jezus 5x3,5x0,4cm. Cond.: G

Fossiel
Ergebnis: 200 EUR

Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.

Tabaksdoos, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G