Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.
Spaanse gegraveerde dolk met opschrift "Toledo 1866" en hoornen heft in goede originele staat 34,5cm.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld ca. 1900, voorstellend een putti met mand (beschadigd) 116cm. Cond.: R
Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Pokrov 19x10,7x0,3cm. Cond.: R-G
Twee oude bronzen 2-lichts Sevres kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x9cm.
Enkelloopse 19e eeuwse voorlader, genummerd en gestempeld 112cm. Cond.: G
Ikoon 19e eeuw met porseleinen plaquette, voorstellend Heilige Seraphim. In koperen montuur 6x4,5x0,6cm. Cond.: G
Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G
Grote bronzen Chinese dekselvaas met diverse vogels. Gesigneerd 20e eeuw in goede originele staat 89x40xø23cm.
Antiek Tibetaans hoofddeksel met plated paardendecor, vogels, bloemen etc. In goede originele staat 26xø20cm.
Hanglamp met 4 lichtpunten ca. 1900 met 3 glazen kelken in Louis Seize stijl 81xø60cm. Cond.: G
Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G
Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G
Grote oude messing 5-lichts kandelaar 20e eeuw in Empire stijl met engel 60x27x26cm. Cond.: G
Twee historisme bronzen Hoorn des overvloeds met renaissance kenmerken, ramskoppen, ridders etc. ca. 1880. 50x43x30cm.
Koperen Russisch ikoon 19e eeuw met emaille beschildering ca. 1800 Nikolai 14x12x0,3cm. Cond.: R-G
19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.
Oosterse kromdolk met paardenhoofd en gegraveerd lemmet 20e eeuw 36cm. Cond.: G
Klein 19e eeuws ikoon, porseleinen plaquette met koperen omranding, voorstellend moeder Gods met kindje Jezus 5x3,5x0,4cm. Cond.: G
Compleet prehistorisch dinosaurus fossiel van een Keichousaurus met "certificate of authenticity" in zeer goede staat 21x14x0,9cm.
Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G