Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R
Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R
Twee oude/antieke ingelegde dekseldozen; 1x mahonie ca. 1930 met intarsia 10x27x17cm. en 1x Boulle met wortelnoten fineer 19e eeuw (schrijfdoos met inktpotje) 12x19x29cm. Cond.: G
Aziatische bronzen ketel, bewerkt met figuren 2e helft 20e eeuw 24x31xø23cm. Cond.: G
Vooroorlogse filmcamera met box en transformator, gemerkt "Premier 20 Simplex-Ampro LTD London", Manufactured U.K. patents by Kelvin Bottomley + Baird LTD Glasgow + Basingstone. In ogenschijnlijk goed...
Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.
Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.
Zeldzame vergulde 7-delige scheerset, bestaande uit 7 scheermessen. Dovo Solingen Germnay ca. 1900. In origineel etui en in goede originele staat 18x11x2cm.
Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.
Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.
Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G
EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.
Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenrek met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.
Drie delen 17e eeuws Renaissance snijwerk; 1x halve zuil met vogel en Latijnse tekst en 2x ranken-snijwerk 60-73cm. Cond.: G
Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G
Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.
Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.
Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.
Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.