Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote koperen ketel
Startpreis 30 EUR

Grote oude roodkoperen hengselemmer 1e helft 20e eeuw in goede staat 47x38x32cm.

7 Antieke sloten
Ergebnis: 25 EUR

Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G

Weegschaal
Ergebnis: 20 EUR

Histrorisme weegschaal ca. 1880 met koperen bakken in originele kleur, lichte oxidatie 13x50x12cm. Cond.: G

Twee kandelaars
Ergebnis: 10 EUR

Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G

Koekblik
Ergebnis: 20 EUR

Oud blikken koekblik 1939-1945, ter ere van het einde van WO II. Diverse landen en portretten van Stalin, Chruchill en Eisenhower 24xø16cm. Cond.: R

Tinnen mosterdpotje
Ergebnis: 10 EUR

Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G

Koperen tabakspot
Ergebnis: 20 EUR

Messing tabakspot ca. 1900, gemerkt Tiel K.P.M. Holland in goede originele staat 17xø12cm.

Reclamelicht Smit & Dorlas
Ergebnis: 45 EUR

Oud reclamelicht bord van plexiglas van Smit en Dorlas Espresso 40x35x8cm. Cond.: R-G

2 Doosje, boulle techniek
Ergebnis: 70 EUR

Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G

Koperen ketel, onderlichtje
Ergebnis: 60 EUR

Koperen ketel met comfoor ca. 1900 in goede originele staat 34x17x20cm. Cond.: G

3 Kistjes Engeland
Ergebnis: 25 EUR

Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G

7 Messing kandelaren
Ergebnis: 30 EUR

Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G

9x Divers koper
Ergebnis: 20 EUR

Negen delen koperwerk 18e-19e-20e eeuw; 1x schenkkan bewerkt ca. 1900, 1x pannetje met steel ca. 1900, 1x poffertjespan 19e eeuw, 1x sieremmertje 19e eeuw, 2x doofpot 19e-20e eeuw, 2x driepoot graper ...

Bronzen vijzel
Startpreis 20 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met stamper 7,5xø11cm. Cond.: G

7 Delen tin
Startpreis 20 EUR

Zeven delen antiek/oud tin 19e-20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G

3 Delen tin
Ergebnis: 10 EUR

3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G

Houten schilderij
Startpreis 20 EUR

Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.

Appelketel
Ergebnis: 15 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G

Messing kraantjeskan
Ergebnis: 15 EUR

Messing kraantjeskan 19e eeuw 34xø17cm. Cond.: G

3 Delen antiek
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G

Russisch kruis
Ergebnis: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.

Russisch kruis
Startpreis 40 EUR

19e Eeuws Russich kerkelijk bronzen kruis, crucifix aan voor-en achterzijde bewerkt. 19.6x10.3 cm, Cond.:G

Aziatisch mini-kabinet
Ergebnis: 120 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G