Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jugendstil inktstel
Ergebnis: 15 EUR

Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G

3 Messing wandlampjes
Ergebnis: 15 EUR

Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Ergebnis: 15 EUR

Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G

Koperen tabakspot
Ergebnis: 15 EUR

Koperen bewerkte tabakspot ca. 1890 Cond.: G

26 Delen Japans lakwerk
Ergebnis: 15 EUR

26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...

Aziatische ronde lakwerkdoos
Ergebnis: 15 EUR

Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.

Kerfsnede dienblad
Ergebnis: 15 EUR

Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G

3 Delen tin
Ergebnis: 15 EUR

3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G

IJzeren vijzel 19e eeuw
Ergebnis: 15 EUR

Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G

Duits Art Deco kistje
Ergebnis: 15 EUR

Duits messing postzegelbakje ca. 1930, ges. geschutzt met uilskop op het deksel 2x8x4cm. Cond.: G

Bijzondere pijp
Ergebnis: 15 EUR

Aparte houten pijp met aluminium. 3-delig met kijkglaasje 20e eeuw. Met opschrift Port Said 14cm. Cond.: G

2 Vertinde waterkannen
Ergebnis: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Frans koperen schenkkannen (vertint) in goede originele staat 14-24cm.

2 Koperen ketels
Ergebnis: 15 EUR

Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G

Geborduurde afbeelding, valk
Ergebnis: 15 EUR

Castra, handwerk op zijde, valk op tak 19x15cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Ergebnis: 15 EUR

Koperen blaker 19e eeuw in goede originele staat 7x15xø12cm.

Bronzen deurklopper
Ergebnis: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper 20e eeuw 12x7x5cm. Cond.: G

Appelketel
Ergebnis: 15 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G

Messing kraantjeskan
Ergebnis: 15 EUR

Messing kraantjeskan 19e eeuw 34xø17cm. Cond.: G

3 Delen antiek
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G

Oude barometer
Ergebnis: 10 EUR

Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G

Cloisonne vaasje
Ergebnis: 10 EUR

Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.

Tinnen bekers
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G

3 Mini-krissen
Ergebnis: 10 EUR

Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G

Koperen kan
Ergebnis: 10 EUR

Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G