Vier oude bajonetten 19e-20e eeuw; 1x 1907 WSC, 1x CSZ v E26, 1x 19e eeuw, 1x ongemerkt 31-57cm. Cond.: R
Oude koperen hanglamp 3-lichts met glazen kappen 2e helft 20e eeuw 68x44x44cm. Cond.: G
Spaanstalig boek gedateerd 1676 (bijbel) met originele band in redelijke originele staat 22x16x3,5cm. Cond.: R
19e Eeuws schildpad doosje met 4 benen pootjes. Schildpad is goed, stukjes been aan de binnenzijde zijn weg. 6x14x8cm., Cond.:R/G
Oude Jugendstil-stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vrouwenfiguur en geslepen glazen kap in zeer goede staat 48xø19cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 8-lichts kroonluchter met adelaars 1e helft 20e eeuw. Naar barok voorbeeld, vermoedelijk Duitsland 60x65x65cm. Cond.: G
Nieuwaardig roestvrijstalen uitgebreide bestekcassette 15x30x44cm. Cond.: U
Grote vooroorlogse vernikkelde Tuba, ongemerkt, in relatief goede staat, licht bedeukt 114cm. Cond.: G
Zwart Tibetaanse sieradenkist met spiegel, lades en vakverdeling.Beschilderd leer. Gouddecor met bloemen en vogels 21e eeuw 21x29x23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken met restvergulding, Louis Quinze stijl. 34x21x22cm., Cond.:G
Grote koperen stromlantaarn ca. 1900 op petroleum in zeer goede staat 51x20x16cm.
Twee bronzen kaarskandelaars 18e-19e eeuw. Bij de oudste missen 4 pootjes 14-16cm. Cond.: R-G
Staande design verchroomde vloerlamp met groene stoffen kap, 2e helft 20e eeuw, 155xØ30 cm., Cond.:G
Antieke opaline glazen tafellamp (petroleumlamp, omgebouwd naar electrisch) met messing armaturen 58xø18cm. Cond.: R