Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engelse mahonie stoel
Ergebnis: 40 EUR

Massief mahonie houten 19e eeuwse stoel in zeer goede originele staat. 88x44x42cm.

Boekenkastje
Ergebnis: 40 EUR

Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.

Kleine kist met gutswerk
Ergebnis: 40 EUR

Kleine eikenhouten handgestoken kist 20e eeuw met panelen in goede staat 53x82x41cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten hangvitrine
Ergebnis: 35 EUR

Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.

Spiegel, getorste zuilen
Ergebnis: 35 EUR

Leuke notenhouten spiegel ca. 1870 met getorste zuilen, kronen en tollen in zeer goede staat 78x49cm.

Engelse stijl bijzettafel
Ergebnis: 35 EUR

Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G

Pianokrukje
Ergebnis: 35 EUR

Zwart gelakte pianokruk ca. 1900 met lederen zitting (draaibaar) 48xø39cm. Cond.: G

Stoel, petit point
Ergebnis: 35 EUR

Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.

Salontafel
Ergebnis: 35 EUR

Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.

Piedestal
Ergebnis: 35 EUR

Pallisanderhouten piedestal met gedraaide stam ca. 1900 in goede staat 98xø28cm.

Televisiekast, stijlmeubel
Ergebnis: 30 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G

Orgelgebogen halkastje
Ergebnis: 30 EUR

Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G

Lederen bank
Ergebnis: 30 EUR

Oude bruin lederen tweezits bank met houten omranding en vlechtwerk in goede staat 82x81x46cm.

Naaitafel
Ergebnis: 30 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G

Engelse schommelstoel
Ergebnis: 25 EUR

Engelse eikenhouten schommelstoel ca. 1900 met stoffen zitting in goede originele staat 95x62x44cm.

Hollandse hangvitrine
Ergebnis: 25 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G

Ladenkastje
Ergebnis: 25 EUR

Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.

Oosters tafeltje
Ergebnis: 25 EUR

Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G

Kranten standaard
Ergebnis: 20 EUR

Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R

Spiegel. Gotische stijl
Ergebnis: 15 EUR

Eiken Neo-gotische spiegel ca. 1900 60x93cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Ergebnis: 15 EUR

Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G

Oude armleunstoel
Ergebnis: 10 EUR

Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Ergebnis: 10 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R

Hoekconsole
Ergebnis: 10 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G