Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tafel 8-hoekig
Ergebnis: 110 EUR

Oude wortelnoten fineer 8-kantige salontafel met lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54x104x104cm. Cond.: G

Bijzettafel
Ergebnis: 110 EUR

Koperen Art Deco stijl piedestal met dikke glazen plaat en op de koperen voet 4 vierkanten 20e eeuw 89x40x40cm. Cond.: G

Commode
Ergebnis: 100 EUR

Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit commode ca. 1880 met halve zuilen en 3 lades. origineel beslag en sloten in originele staat 78x91x48cm. Cond.: G

Penantkastje
Ergebnis: 100 EUR

Antiek mahonie houtfineer penantkastje Louis-Philippe, ca.1870, Duitsland in ongerestaureerde staat, paneel gescheurd. 84x77x48cm.

Mahonie secretaire
Ergebnis: 100 EUR

Mahonie Queen Anne secretaire ca. 1930 met intarsia in zeer goede staat (beslag mist) 100x75x47cm.

Halve maan tafel
Ergebnis: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.

Armleunstoel
Ergebnis: 100 EUR

Iepenhouten empire stijl armleunstoel, 19e eeuw, met veloursstoffering in redelijke staat. 88x56x51cm. Cond.:G

4 Stoelen
Ergebnis: 100 EUR

Vier oude mahoniekleurige stoelen in Louis-Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, met rode velours stoffering. In goede staat. 107x50x48cm.

Mahonie kastje, schuifjaloezie
Ergebnis: 100 EUR

Wortelnoten fineer klapbuffet ca. 1920 met roldeur en 4 lades in Louis Quinze stijl. Lichte fineerschade 97x100x56cm. Cond.: R-G

Eethoek
Ergebnis: 100 EUR

Wortelnoten eettafel ca. 1880 Louis Philip met daarbij 4 Louis Philip beukenhouten stoelen ca. 1880. De tafel heeft een multiplex tussenblad extra. lichte fineerschade op het blad 71x121x162cm. Cond.:...

Armleunstoel
Ergebnis: 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.

Twentse klaptafel + 6 stoelen
Ergebnis: 100 EUR

Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G

Eethoek
Ergebnis: 100 EUR

Oude mahoniehouten eethoek. Stoelen met gevlochten rugleuning en gestoffeerde zittingen in zeer goede staat. Engelse stijl 77x142x85cm. en 101x45x52cm. Cond.: G

2x Breifauteuilles
Ergebnis: 100 EUR

Twee mahoniehouten breifauteuils met gestoken rugleuning in originele staat (bekleding matig). Dik fineer ca. 1840 87x69x56cm. en 83x76x54cm. Cond.: G

Biedermeier eethoek
Ergebnis: 90 EUR

Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (4 stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x...

Spinnekoptafel
Ergebnis: 90 EUR

Iepenhouten spinnekoptafel 19e eeuw in goede originele staat met geschulpt blad 71x100x70cm. Cond.: G

Bretonse kapstok 1880
Ergebnis: 85 EUR

Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G

2 Lage eiken stoelen
Ergebnis: 80 EUR

Twee eiken gestoken armleunstoelen ca. 1920 in Neo-renaissance stijl. Nieuw gestoffeerd in zeer goede staat 94x63x70cm.

2 Jachtstoelen
Ergebnis: 80 EUR

Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 80 EUR

Grote Hollandse eikenhouten halspiegel ca. 1880 in goede originele staat 166x115cm. Cond.: G

Sidetable kersen
Ergebnis: 80 EUR

Moderne massief kersenhouten sidetable met 2 lades en taps toelopende poten in Biedermeier stijl, 2e helft 20e eeuw 77x130x140cm. Cond.: G

Medicijnkastje teak
Ergebnis: 80 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Bretonse penantkast
Ergebnis: 80 EUR

Hollandse biedermeier penantkast ca. 1870, wit gelakt in goede staat 86x120x46cm. Cond.: G

Sidetable teak
Ergebnis: 80 EUR

Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G