Grote porseleinen bokkenrijder naar voorbeeld van Meissen 2e helft 20e eeuw (bakfoutje) 40x38x22cm. Cond.: G
Vier oude Duitse porseleinen figuren Volkstedt 20e eeuw: 1x Der Kritikus Schwarzburger Werkstatten durch Kati Zorn, 1x Mannsbild Schwarzburger werkstatten durch Kati Zorn, 1x Der Verlobte Schwarzburge...
Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met berglandschap, huizen en figuren. In goede staat ø25,5cm.
Twee grote oude Duitse Goebel figuren, jongen en meisje met paraplu ca. 1980 in goede staat 13x13x11cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Keramieken beeldje, Wiener Werkstatte ca. 1910-1930, voorstellend een dame (bodem scherfjes uit) 17cm. Cond.: R-G
Hollandse Rozenburg Den Haag tegel ca. 1910, naar Louis Apol nr. K 336 22x30cm. Cond.: G
Duitse miniatuur Fayence dekselkan 18e eeuw met hert in landschapsdecor (Ansheimer) 9,5cm. Cond.: G
Twee oude Duitse KPM porseleinen kop & schotels met gebaksbord 1e helft 20e eeuw: 1x 3-delig met op het kopje decor van Schloss Charlottenhof Potsdam (handgeschilderd) en 1x tweedelig kop & schotel ca...
Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok ( 1 bon 1 ) nr. 429 (1983) H.: 14cm. Cond.: U, 1x meisje in bed met schaap (Wohl Behütet) nr. 455 (1990-1999) 7x8,5cm. Cond.: G, 1x jongen met camera...
Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.
Oude Chinees keramieken celadon vaas in ui vorm. Gesigneerd 1e helft 20e eeuw 7,5xø8cm. Cond.: G
Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G
Oud geel Chinees Yixing trekpotje met bloesemtakdecor en lelieblad deksel 1e helft 20e eeuw (of ouder). Bevat tekst 11x19xø10,5cm. Cond.: G
Grote antieke imari porseleinen lampenvoet (later geëlectrificeerd). Vaas is omgekeerd en omgebouwd tot lamp (vaas heeft gaatje voor draad) 63xø25cm. Cond.: R-G
Oud Duits Meissen porseleinen geitje ca. 1950 in goede staat 14,5cm.
Twee antieke Duitse porseleinen opengewerkte tafelstukken, gemerkt Wallendorf Thuringen (beschadigd) 1e helft 20e eeuw in goede staat. Decor van goud en flora met putti 35x25x15cm. Cond.: M
Kavel met 14 Duitse Rosenthal porseleinen kop & schotels Selb-Maria US Zone en 9 losse schotels extra 7xø13cm. Cond.: G
Oude Duitse grote keramieken Goebel figuur ca. 1940 nr. 709/2 (1957-1958), voorstellend een jongen met paraplu 19cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloesem- en gouddecor (chips rand) ø23cm. Cond.: R
Chinese keramieken 19e eeuwse theepot met 7 gezichten "banco eartheware" 11x14x10cm. Cond.: G
Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.
Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x vrouw met blauwe jurk (2 vingers kapot), 1x jongen met meisje (jurkje iets beschadigd), 1x danseresje (jurk beschadigd) 9-19cm. Cond.: R
Driedelig 19e eeuws Japans porseleinen kaststel, capucijner met bloesem- en vogeldecor (gesigneerd) in goede staat 15,5-17cm.
Oude porselein en buste, gesigneerd monogram S.B. Duitsland 29cm.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf
Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....
Antiek Societe Ceramique Maastricht boerenbont serviesgoed ca. 1900 (26 delen); 5 dekselterrines, 6 borden, schalen, melkkan, suikerpot, theepot, sauskommen etc. etc. 13-40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.
Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuindecor (stuk ingezet) ø41cm. Cond.: R
Oud Weens handbeschilderd koffieservies met bloemdecor in goede originele staat (32 delen) 20e eeuw bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, kop en schotels 6-24cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Hutschenreuther honden ca. 1980: 1x jachthond en 1x Beagle 14-17cm. Cond.: G
Drie-delig koffieservies Ginori met goud- en floraal decor: 1x grote kop (gerestaureerd), 1x onderschotel (lichte randschade) en 1x cakeschotel (beschadigd) 9xø21cm. Cond.: R
Zeven- delige Meissen porseleinen schalenset, ca. 1980, in art-deco stijl met bessentak decor. In goede staat. 14-20cm.
Drie Chinese jade kop en schotels ca. 1900 (1 schotel heeft een chip) ø10x6cm. Cond.: R-G
Oude bisquit porseleinen buste van Napoleon 1e helft 20e eeuw (chip van voet) 22cm. Cond.: R
Oude Hollandse platelen vaas, Zuid Holland IJsel PB NS (chip van bodem af) 23cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd 10xø8,5cm. Cond.: G
Oude keramieken schotel van de Porseleyne Fles naar een schilderij van Frans Hals met geschulpte rand 20e eeuw. In goede staat ø41cm.
Duits porseleinen groep, gemerkt N met een kroon Thuringen. Voorstellend een man en dame met bloemendecoratie (minimale chips hoed en chips voet) 19x24x12cm. Cond.: R
Vier oude keramieken geglazuurde honden Engeland: 2x Bulldog en 2x Spaniel 16-20cm. Cond.: G
Duits Rosenthal serviesgoed Selb Germany Maria etc. waaronder: melkkannetjes, eierdopjes, theeopjes + schotels, cakeboprden, suikerpotten, kaarskandelaars, theepot 6-20cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Chinees porseleinen schotels in 17e-18e eeuwse stijl (lakstempels en tekst verso) 7xø30cm. Cond.: G
Vijf delen oud Duitse porselein: 1x schaal met musicerende putti Hutschenreuther Selb Bavaria ca. 1960 (goed), 1x kindje met bal (goed), 1x poes met bal Thuringen (goed), 1x danseres Volkstedt (bescha...
Twee oude Duitse MEissen porseleinen kannen ca. 1980 met blauw decor: 1x koffiekan, 1x theepot 14-25cm. Cond.:G