Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

7 Porseleinen vogels
Ergebnis: 30 EUR

Zeven oude porseleinen/keramieken vogelfiguren: 1x vijf vogels op een tak(keramiek, made in Italy), 1x drie vogels op een tak Gräfenthal Duitsland ca. 1940 met Reichsadler (keramiek), 1x kleine porsel...

20 Porseleinen figuren
Startpreis 50 EUR

Kavel van 20 oude/antieke porseleinen figuren, hoofdzakelijk met beschadigingen 4-25cm. Cond.: M

Duits porseleinen dame
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude porseleinen dame (electrische tafellamp), beschadigingen aan de jurk en een deel mist 38x23x20cm. Cond.: R-G

Porseleinen beeld
Ergebnis: 50 EUR

Oud Duits porseleinen figuur ca. 1950, gemerkt A.K. Kaiser, voorstellend een ganzendief 22x34x10cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.

Jugendstil kaststel
Startpreis 50 EUR

Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G

3 Meissen borden
Startpreis 120 EUR

Drie oude Duitse Meissen pronkschotels 1e helft 20e eeuw (Knauf) met reliëf-, goud-, en bloemdecor in goede staat ø25-ø28cm.

6 Soepkommen
Ergebnis: 130 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G

Meissen Rosa Rose
Ergebnis: 90 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G

Melkkannetje
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen melkkan 2e helft 20e eeuw met decor van blauwe bloemen en insecten 15x16xø10cm. Cond.: G

Suikerdoos
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen suikerdoos 2e helft 20e eeuw in goede staat met decor van bloemen en insecten 7xø17cm. Cond.: G

Vaas
Ergebnis: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Majolica vazen
Startpreis 80 EUR

Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G

9 Delen Meissen
Ergebnis: 25 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor "Blaue Blumen": 1x bord, 6x asbak en 1x schaaltje 11-24cm. Cond.: G

Jugendstil kan
Ergebnis: 50 EUR

Jugendstil stijl keramieken schenkkan 21e eeuw met koperen montuur, gemerkt J.B.T. 1908 met floraal decor 40cm. Cond.: G

8 Delen Meissen
Ergebnis: 45 EUR

Acht delen divers oud Meissen porselein met blauwe bloemen decors ca. 1980: 2x kop & schotels, 2x losse kopjes, 1x grote schaal, 1x bord 5,5-19cm. Cond.: R-G

7 Antieke tegels
Ergebnis: 25 EUR

Zeven 18e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse decors (beschadigd) ca. 13x13cm. Cond.: R

Tableau, 12 tegels
Startpreis 45 EUR

Jugendstil tableau bestaande uit 12 tegels met floraal decor 20e eeuw. In zeer goede onbeschadigde staat (Majolica) 61x45cm.

Baardman kruik
Startpreis 200 EUR

Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.

2 Tegeltableau's
Ergebnis: 60 EUR

Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dierenvoorstellingen. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R

2 Tegeltableau's
Ergebnis: 60 EUR

Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dieren etc. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R

Tegeltableau
Startpreis 30 EUR

Hollands tegeltableau met landschap, vee en werkende boeren ca. 1900, "De bouwman wacht van 's Heeren hand een milden zegen op het land" 6-pas 45x32cm. (1 tegel gelijmd) Cond.: R

Doos tegels
Ergebnis: 80 EUR

Kavel van 20 antieke Hollandse wandtegels 17e-18e eeuw o.a: Bijbelse voorstellingen, figuren, landschappen, schip. (Deels beschadigd) Cond.: M-R-G 13x13cm.

6 Tegels
Ergebnis: 50 EUR

Zes oude/antieke Hollandse tegels 18e-20e eeuw: 3x tegel met huis, kerk en Ruïne 17e-18e eeuw (chip), 1x bloemtegel 18e eeuw (chip), 1x tegel met terpdorp 20e eeuw en 1x tegel met ridder en lans 20e e...

3 Tegels
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948

6-Pas tableau, bloemen op vaas
Ergebnis: 200 EUR

Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G

10 Bijbelse tegels
Ergebnis: 90 EUR

Tien 18e eeuwse mangaan Hollandse wandtegels met diverse bijbelse voorstellingen (4x gaaf, 3x lichte randschades, 3x kapot) 13x13cm. Cond.: R-G

4 Tegels, vissertjes
Ergebnis: 25 EUR

Vier 18e eeuwse Hollands keramieken wandtegels met decor van vissers 26x26cm. (beschadiging) 26x26cm. Cond.: R

Ca. 20 tegeltjes
Ergebnis: 100 EUR

Kavel met 21 antieke Hollandse wandtegels waarvan 16 met bloempot-decors en 5 met divers decor o.a: een zeldzame tegel van een zeemeermin met pijl en boog 17e-18e eeuw (restauratie) 13x13cm. Cond.: M-...

2x 4 Tegels
Ergebnis: 50 EUR

Twee tegeltableau's: 1x 4 18e eeuwse Hollandse keramieken wandtegels met Fries huisjesdecor (2 tegels ingekort) 26x24cm. en 1x 4 17e eeuwse tulptegels (beschadigingen) 25,5x25,5cm. Cond.: R-G

Div. P. Regout borden
Startpreis 40 EUR

Twee borden ca. 1900 Societe P. Regout Maastricht o.a: Tea drinker Chasse au Lion Hannibal Spode, 1x English style Amazone Orie't Tancrede (chip) 13,5-ø31cm. Cond.: R-G

Delftsblauwe vaas
Ergebnis: 65 EUR

Grote 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vaas met decor van flora en insecten 27xø18cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen met chinoiserie decor (lichte randschades en 1 vaas met breuk) 22xø14cm. Cond.: R

6 Keramieken borden
Startpreis 30 EUR

Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/...

6 Keramische vazen
Startpreis 60 EUR

Zes oude/antieke keramische vazen (1x chip) ca. 1900-1940 Holland, Duitsland (2x ADCO), 17-24cm. Cond.: G

5 Delen keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G

2 Kannen
Ergebnis: 50 EUR

Twee keramieken klepkannen ca. 1900 met tinnen deksels, beschilderd met schelpendecors. Vermoedelijk Engeland of Duitsland, gemerkt B.W. 26x15xø13cm. Cond.: G

Grote vaas, Tsjechië
Ergebnis: 800 EUR

Grote oude porseleinen vaas, gemerkt Czernichow 3/9 1924 (Rusland?) met floraal decor 42,5xø21cm. Cond.: G

2 Delen keramiek
Startpreis 40 EUR

Twee delen oud Italiaans Fayence polychrome: 1x flacon P.P. Certosini Di. Firenze ca. 1900 (of ouder?) en 1x schenkkannetje ca. 1900 (of ouder?) 6-16cm. Cond.: G

Karlsruher schaal
Startpreis 70 EUR

Duitse Karlsruhe majolica schaal ca. 1910, ontwerp Süss, nr. 12550. Bewerkt met floraal decor 15x22x19cm. Cond.: G

Kruik
Startpreis 50 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R

Bloempot op zuil
Startpreis 20 EUR

Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.

Majolica vaas + schaal
Ergebnis: 90 EUR

Twee delen Italiaans Fayance: 1x schaal met schependecor 9xø19cm. en 1x grote vaas met Romeins decor en letter E, polychrome 20e eeuw 32xø14cm.

Vaas + dekselschaal
Startpreis 80 EUR

Twee delen keramiek ca. 1910: 1x dekselschaal Jugendstil 8x18x11cm. en 1x vaas, gemerkt Paul Jurgel 1918 Obetausitz keramische Werkstatten 16xø11cm. Cond.: G

Klepkan 1900
Startpreis 30 EUR

Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G

Porseleinen vaas, Napels
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Italiaanse Napels vaas met voorstelling uit de oudheid en gouddecor in goede staat 70xø31cm.

3 Delen porselein
Startpreis 20 EUR

Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...

2 Goebel figuren
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude Duitse Goebel figuren: 1x wijwaterbakje met engel en 1x kerstengel met mandoline en kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G

Figuur, Volkstedt
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige grote oude Duitse Volkstedt paradijsvogel ca. 1930. gesigneerd Artur Storch (1870-1947) met gouddecor 42cm. Cond.: G

Wir pors. beeld, vrouw
Startpreis 50 EUR

Porseleinen figuur 18e eeuw, gemerkt Bristol (gelijmd) 19cm. Cond.: R

Porseleinen dekselschaal
Startpreis 80 EUR

Oude porseleinen dekselschaal met strijdwagen, zwanen, putti, bloemen en 2 figuren. Decor van goud en flora 20e eeuw. gemerkt R.B. (minimale chip) 26x25x11cm. Cond.: G

2 Hummel figuren, klassiek
Ergebnis: 70 EUR

Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G

Goebel figuur
Startpreis 15 EUR

Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G

4 Borden
Ergebnis: 40 EUR

Vier moderne Goebel borden Artis Orbis met decor van: Gustav Klimt en 3x Van Gogh ø31,5cm. Cond.: G

4 Borden Goebel
Ergebnis: 45 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G

Doosje porselein
Ergebnis: 50 EUR

Kavel van 16 dekseldoosjes van porselein, natuursteen, messing etc. 20e eeuw o.a: Villeroy & Boch, plankenhammer (1 deksel heeft barst) 3-13cm. Cond.: R-G

1 Bord, Queng Long
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Queng Long schotel met bloesemtak- en landschapsdecor in zeer goede staat ø22,5cm.

2 Delen majolica
Startpreis 50 EUR

Twee delen majolica ca. 1900: 1x verdeelschaal met bronzen voet, decor van flora, insecten en vogels (3 chipjes van glazuur) en 1x tegel in houten lijst met decor van vogels en flora (top van een pied...

4 Delen porselein
Startpreis 30 EUR

Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...

2 Aardewerken vazen
Startpreis 15 EUR

-Twee oude beschilderde en bewerkte terracotta vazen Italia Montopoli Arno met fenixdecor 20e eeuw ca. 19xø14cm. Cond.: R-G

2 Beelden, Blue Mountain
Startpreis 20 EUR

Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G

2 Empire vazen
Ergebnis: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

2 Franse bekers
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G

2 Hutschenreuther schalen
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote porseleinen Hutschenreuther wandplaquettes "Kunstabteilung van Hans Achtziger ca. 1980": 1x pauw voorstelling en 1x zwaan voorstelling 31x31cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Startpreis 40 EUR

Drie delen oud Duits porselein met Zwiebelmuster-decor, gemerkt ca. 1910: 1x grote chocoladekan, 1x dekselpot en 1x koffiepot 14-21cm. Cond.: G

Porseleinen schaal
Startpreis 30 EUR

Duits porseleinen schaal met afbeeldingen van "Kronprinz Wilhelm" ca. 1900 in goede staat 6x18x29cm.

2 Kommen, Amsterdams Bont
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen kastkommen, Amsterdams bont met Chinees- en gouddecor. Beide met randschades en 1x met haarlijn 7,5xø14,8cm. Cond.: R

4 Delftse borden
Startpreis 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met gele omranding en Chinees floraal decor (polychrome) in goede staat (ongemerkt) ø22,5cm.

Plateel bloempot
Startpreis 70 EUR

Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.

Plateel vaas
Startpreis 25 EUR

Antieke polychroom Gouda platelen vaas met floraal decor (voet beschadigd) 25cm. Cond.: M

2 Majolica vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote majolica Jugendstil vazen ca. 1900 met rondom geglazuurd landschappendecor. 1 Vaas heeft bakscheuren in de voet, 1 vaas is gaaf. Genummerd en ongemerkt 48xø19cm. Cond.: R-G

Zenith kaststel
Startpreis 50 EUR

Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G

2 Miniaturen op marmer
Ergebnis: 60 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...

2 Pors. rookverdrijvers
Ergebnis: 30 EUR

Twee grote antieke porseleinen rookverdrijvers in de vorm van papegaaien: 1x groot met groen-bruin glazuur met glazen ogen (original Aerozon) en 1x kleiner met bont glazuur en glazen ogen (ongemerkt, ...

Waterpijp, Royal Goedewagen
Startpreis 15 EUR

Oude Hollandse Royal Goedewaagen Gouda keramieken waterpijp ca. 1930 met Oosters decor rondom in goede staat 24xø11cm.

Plateel rozensteker
Startpreis 50 EUR

Originele Hollandse Gouda platelen rozensteker met messing rooster ca. 1910, decor Egyptian in goede staat 12xø14cm.

2 Porseleinen beeldjes
Startpreis 20 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G

2 Plateel vazen
Startpreis 30 EUR

Twee antieke Gouda plateel vazen, gemerkt Beek M.N. 5 803 Gouda Holland met floraal decor (1x gaaf en 1x chip bij voet) 23,5xø10,5cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen steenbokken
Startpreis 40 EUR

Twee oude Duitse porseleinen figuren ca. 1950, Gerold Bavaria. Voorstellend steenbokken met putti en goedendag 17x12x6cm. Cond.: G

Fruitschaal
Startpreis 20 EUR

Oude Duitse keramieken fruitschaal, gemerkt Elsterwerda ca. 1930-1950 met floraal decor 7xø27,5cm. Cond.: G

5 Borden, 18e eeuw
Startpreis 180 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R

5 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R

6 Delen Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein (beschadigd) 17e-18e eeuw Kang Xi: 1x octagonale trekpot (tuit beschadigd en geen deksel), 1x gemerkte vaas (scherf uit bovenrand) en 4-delige miniatuur kaststel (1 ...

Yixing potje, tijger
Ergebnis: 275 EUR

Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Startpreis 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van flora en vaas (2 chips achterkant) ø22,5cm. Cond.: R

Fam Rose gemberpot
Ergebnis: 170 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze gemberpot met vijverdecor, insecten, vogels en lotusbloem in goede staat 15xø4cm.

4 Bordjes, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Vier 17e-18e eeuwse Queng Long bordjes, 3x lichte randschade en 1x gaaf (floraal decor) ø16,5cm. Cond.: R-G

2 Blauwe vazen
Startpreis 100 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Startpreis 40 EUR

Chinees bord 18e eeuw met floraal decor in goede staat 5xø23cm.

Divers porselein
Ergebnis: 65 EUR

Divers porselein en keramiek 18e-19e eeuw o.a: Delfts, Chinees (beschadigd) 6-39cm. Cond.: M

Wit beeldje, monnik
Startpreis 475 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse monnik in goede staat 24cm.

Blauw Chinees bord
Ergebnis: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung schaal met decor van landschap, schepen, figuren en huizen. 22,5x30cm. Cond.: G

3 Delen Chin. porselein
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor en tekens: 1x kom + deksel (beide gemerkt) 5xø10,3cm. en 3,3xø9,2cm. en 1x kom 6xø11,6cm. Cond.: G

Borden jaargetijden
Ergebnis: 30 EUR

Vier oude Hollandse polychrome keramieken Goedewaagen wandborden van de 4 jaargetijden, monogram R.H. 20e eeuw in goede staat ø24,2cm.

Serviesje, Thea drinker
Startpreis 80 EUR

Zesdelig antiek Societe Ceramique Maastricht servies, decor Teadrinker 7-14cm. Cond.: G

Kutani vaas, messing voet
Ergebnis: 160 EUR

Japans keramieken kutani vaas met gouddecor en zware bronzen voet en kraag 19e eeuw 32xø18cm. Cond.: G