Oude Chinees porseleinen vaas 19e-20e eeuw in Ming stijl. Rondom decor van figuren in landschap 18xø21cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met veelkleurig decor ø34,5cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws porselein met zilveren monturen (rood/goud decor en Chinees blauw decor): 1x trekpot, 1x dekselpot en 1x melkkan 13-18cm. Cond.: G
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met als voorstelling een Foo-hond (verso gesigneerd), achterkant tevens met decor. Lichte randschades ø20,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kopjes 19e eeuw, gesigneerd en met figurendecor (zware wolken, figuren, bloemen en krekels) 8,5xø8,5cm. Cond.: G
Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 4-delig kaststel 18e-19e eeuw, gesigneerd Kang Xi met drakendecor: 1x kleinere dekselvaas (goed), 1x kleinere dekselvaas (chip deksel), 1x grote cilindrische vaas (goed) en 1x cili...
Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel Queng Long met landschapsdecor 36x29,5cm. Cond.: G
Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...
Kang Xi porseleinen 18e eeuwse theebus met zilveren afsluiting, rondom met geisha en bloemvaasdecor. Chinees teken op de bodem (chip van bodemrand) 18,5xø7cm. Cond.: R-G
Chinese 19e eeuwse Familie Rose porseleinen tafellamp ca. 1890 met messing voet en houder. Beschilderd met figuren en gouddecor 67cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...
Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels (17e-18e eeuw) met krab- en karperdecor. Bevat haarscheuren, restauraties en minimale randschades ø20,5cm. Cond.: R
Chinese imari porseleinen 18e eeuwse trekpot met floraal decor (chip deksel en minimale chip tuit) 15x17xø10cm. Cond.: R-G
Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...
Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R
Twee CHinees porseleinen schotels Queng Long 17e-18e eeuw met landschapsdecor (8-kantig). Beide met 1 minimale chip 23x23cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen fruitschaal "Entwurf prof. Fritz Klee, Lorens Hutschenreuther kunstabteilung". Decor van goud en binnenin floraal ca. 1980 14xø24cm. Cond.: G