Duits keramieken vaas ca. 1960 met blauw glazuur, op de bodem "Handarbeit" in zeer goede staat 16,5xø9cm. Cond.: G
Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R
Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm. Cond.: G
Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...
2 Oude kop en schotels Vohenstraus Johan Sellmann Bavaria 20e eeuw, 1 met wapen en opschrift: Es braust ein Ruf wie Donnerhall, 1 met wapen en opschrift Joh.Schütze Deutschland, 10xø15 cm., Cond.:G
Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G
Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.
Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
Handbeschilderd Empire vaasje ca. 1820 in goede originele staat 10xø6cm. Cond.: G
13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G
Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.
4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G
6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...
3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....
Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porselei...
Grote decoratieve keramieken koets met paardenspan 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x36x13cm.
Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R