Zilveren couvert, Hollands, 835/000, met wapenschild. Grote lepel en vork met dubbel getorste steel bekroond met het wapen van de Hollandse leeuw met kroon. De bak is voorzien van een tafereel met muziekspelende mensen. Gekeurd te Amsterdam. MT.: G7S jl. : E: 1889. Lengte 27 cm ca. 237 gr. Cond.: G