Antiek fraai versierd zilveren dienblad, 800/000. Prachtig ovaal dienblad met florale versieringen op het blad en in de rand. In het midden voorzien van een ovaal schild met een voorstelling van 2 mannen bij een boom. Tussen de florale versieringen zit het hoofd van een engel. Op de handvaten zijn tussen de krullen putti's met een schild afgebeeld. 67x40 cm. ca. 1500 gr. Voorzien van belastingstempel. De randen zijn wat beschadigd en gerestaureerd. Cond.:G