Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse Amsterdam. Prachtige gegraveerde wijzerplaat en uurwerk functionerend. In zeer goede staat 290x70x36cm.