Unieke Broche GG, 585/000, ingelegd met edelstenen. Prachtige grote broche, ø 52x41mm, met brede GG rand met gegraveerde bewerking. In het midden van de broche zit een zwarte steen ingelegd met een voorstelling gemaakt van diverse soorten edelstenen. De broche is in zeer goede staat en voorzien van een veiligheidsluiting. ca 18,0 gr.