Pallisander houtfineer Empire kast ca. 1890 met 4 halve zuilen en Corinthische capitellen. Bandintarsia in de gebogen deuren en Romeinse vazen met guirlandes ingelegd onderin de deuren. Geheel staand op 4 prachtig uitgewerkte poten. Prachtige uitgesneden kroon met sphinxen, Meubel is in nette originele staat 200x128x52cm. Cond.: G