24 Delen antiek Chinees porseleinen kop + schotels. Divers. Onder andere; cheng lung, kang xi, capucijne et cetera. Twee schotels chip. Eén schotel haarlijn. Rest goed. Vijf kopjes goed. Zeven kopjes beschadigd + chip of haarlijn. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk goede staat.