Drie delen 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung. Bestaande uit: Twee cheng lung kommen met figuren in tuin decor, één met haarlijn, één met chip. En één zeldzame dekselkom met rivierlandschap/pagodes, deksel gelijmd (chip). Afmeting: 11,5 - 15 cm. In redelijke staat.