Diese Webseite verwendet Cookies

53. Juliveiling 2022

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 19

Zilveren tafel-pronkstuk

Startpreis 4.800 EUR
Ergebnis:
4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs de zijkanten, en een gedreven decor. 4 Gekrulde armen houden 4 ronde gezaagde schalen, ø 16 cm., vast, welke allemaal een getorste rand hebben. Aan de bovenzijde van de armen is een grote rond gecontourneerde schaal, ø 32,5cm, geplaatst, voorzien van een floraal gezaagd decor, een getorste rand en 2 grepen met palmetten. Grootte ø50x45cm.Totaal gewicht ca 4840 gram. Iets scheef, verder in goede staat